Poszukujemy pracowników HOLANDIA

Data publikacji: 22-10-2012 21:38:45 | Imię kontaktowe: EUROWORK | Region: Unia Europejska | Miejscowość: Holandia | 1556 x wyświetlone |

Jesteśmy agencją pośrednictwa pracy proponującą pracę głównie w Holandii. Poszukujemy pracowników z różnych branż i do różnych prac min. pracowników produkcyjnych , budowlanych, technicznych oraz z branży IT
Nasza firma pracuje zgodnie z prawem Unii Europejskiej – posiadamy certyfikat Ministerstwa Pracy nr 2476. Dla naszego klienta na terenie Holandii poszukujemy osób na stanowisko:
Spawacz 111(elektroda) z VCA!!!
Obowiązki:
-spawanie metodą 111
-spawanie kotłów i instalacji do transportu gazu/ciepła
Miejsce pracy: Eemshaven
Oferujemy:
-wynagrodzenie: 450 euro netto/tydzień przy 40 godzinach pracy
-zakwaterowanie: bezpłatne( 2 osobowe pokoje w domach) 10
-ubezpieczenie: bezpłatne 21
-wyżywienie; Śniadania i obiadokolacje
-ilość godzin pracy: 50/tydzień
-zapewniony dojazd od pracy
-możliwe nadgodziny płatne: 100% stawki brutto
-praca na dłuższy czas
Po przyjeździe do pracy, kandydat będzie miał wykonywane testy, jeżeli ich nie zda będzie musiał wrócić do kraju.
Wymagania:
-doświadczenie w spawaniu elektrodą minimum 5 lat
-aktualne certyfikaty spawalnicze
-VCA- wymóg konieczny
-możliwość wyjazdu na dłuższy czas do pracy
Prosimy o przesyłanie CV na adres:

holandia@eurowork.net.pl

z dopiskiem " Spawacz 111"

Kontakt po numerem tel. 32 2580564
Wszystkich kandydatów prosimy o umieszczenie w CV klauzuli o ochronie danych osobowych:
"Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 roku o Ochronie Danych Osobowych; tekst jednolity: Dz. U. z 2002r. Nr 101, poz. 926 ze zm.).
Informujemy, że kontaktujemy się tylko z wybranymi osobami.

Kontakt EUROWORK: Poszukujemy pracowników HOLANDIA

Telefon: 32 2580564