Zatrudnimy ELEKTRYKÓW PRZEMYSŁOWYCH ELEKTRYKÓW MONTAŻYSTÓW NIEMCY

Data publikacji: 22-10-2012 21:41:24 | Imię kontaktowe: Agencja Pracy Koncepcja | Region: Unia Europejska | Miejscowość: NIEMCY | 1481 x wyświetlone |

Agencja Pracy Koncepcja posiada oferty pracy w Niemczech u sprawdzonego, niemieckiego pracodawcy dla:
ELEKTRYKÓW PRZEMYSŁOWYCH
ELEKTRYKÓW MONTAŻYSTÓW
BARDZO ATRAKCYJNE WARUNKI PŁACOWE, premie, dodatkowe świadczenia, BEZPŁATNE ZAKWATEROWANIE, umowa o pracę, pakiet socjalny, możliwość pracy w godzinach nadliczbowych, urlop.
Miejsce pracy: całe Niemcy.
Obowiązki:
Wykonywanie instalacji elektrycznych
Montaż i demontaż instalacji
Dokonywanie przeglądu technicznego maszyn i urządzeń przemysłowych
Wymagania:
Znajomość j. niemieckiego w stopniu co najmniej komunikatywnym
Udokumentowane wykształcenie oraz doświadczenie kierunkowe
Mile widziane uprawnienia SEP
Niemiecki pracodawca oferuje:
Umowa o pracę na czas nieokreślony
Zagwarantowane bezpłatne zakwaterowanie
Atrakcyjne warunki płacowe, premie, dodatkowe świadczenia
Możliwe nadgodziny płatne ekstra 25%
Płatny urlop oraz pełny pakiet socjalny
Zwrot kosztów pierwszego dojazdu do Niemiec
Możliwość rozpoczęcia pracy w każdej chwili
Sposób aplikowania:
CV w języku polskim oraz niemieckim, wraz z klauzulą dotyczącą przetwarzania danych osobowych,
Kopie dokumentów potwierdzających wykształcenie, umiejętności i doświadczenie zawodowe
prosimy przesyłać na adres email:
rekrutacja@koncepcja.eu
z adnotacją: ELEKTRYK 2012
Dziękujemy za przesłane dokumenty, po wstępnej selekcji, skontaktujemy się z wybranymi kandydatami.
Agencja Pracy Koncepcja organizuje zatrudnienie w kraju i za granicą już od ponad 8 lat. Posiadamy Certyfikat Ministerstwa Gospodarki i Pracy nr 1926. Oferujemy legalne zatrudnienie u sprawdzonych pracodawców. Z nami podejmiesz dobrą pracę.
Agencja Pracy Koncepcja
Wrocław ul. Podwale 62/1
Nr tel. 71 3438073
Tel. kom. 790 592 719
Tel. kom. 792 785 242

Kontakt Agencja Pracy Koncepcja: Zatrudnimy ELEKTRYKÓW PRZEMYSŁOWYCH ELEKTRYKÓW MONTAŻYSTÓW NIEMCY

Telefon: 71 3438073