Elektryk przemysłowy ze znajomością j.angielskiego

Data publikacji: 18-07-2017 09:42:59 | Imię kontaktowe: Michał | Region: Unia Europejska | 569 x wyświetlone |

Jesteśmy agencją pośrednictwa pracy proponującą pracę głównie w Holandii. Poszukujemy pracowników z różnych branż i do różnych prac, m. in. pracowników produkcyjnych, budowlanych, technicznych oraz z branży IT. Nasza firma pracuje zgodnie z prawem Unii Europejskiej – posiadamy certyfikat Ministerstwa Pracy nr 2476.

Dla naszego klienta w Holandii z branży przemysłowej poszukujemy kandydatów na stanowisko:

Elektryk przemysłowy ze znajomością języka angielskiego/niemieckiego

Miejsce pracy: Holandia, Niemcy

Różne projekty na terenie Holandii oraz w Niemczech

Wyjazd: od zaraz!

Praca na minimum pół roku

Obowiązki:

  • czytanie / rozumienie schematów elektrycznych i symboli
  • montaż przewodów według rysunku technicznego
  • montaż tras kablowych
  • podłączanie przewodów do dystrybutorów i urządzeń przemysłowych
  • na niektórych projektach - montaż szaf sterowniczych
Wymagania:
  • doświadczenie jako elektryk przemysłowy min. 3 lata na obiektach przemysłowych (np. stocznie, petrochemie, rafinerie, zakłady chemiczne, elektrownie, fabryki itp)

  • mile widziane doświadczenie w budowie paneli sterowniczych

  • min. komunikatywna znajomość języka angielskiego/niemieckiego- weryfikowana rozmową z naszym konsultantem!!

  • mile widziane VCA i SOFI

  • mile widziane prawo jazdy i własny samochód

Oferujemy:

Holandia:

  • wynagrodzenie

-ok. 2 038 euro netto na miesiąc przy 40h/tydzień- posiadanie własnego auta

-ok. 1 865 euro netto na miesiąc przy 40h/tydzień- bez auta

  • darmowe zakwaterowanie

  • zapewnione ubezpieczenie, płatne przez pracownika

Niemcy:

  • ok. 1 994 euro netto na miesiąc przy 40h/tydzień- posiadanie własnego auta

  • darmowe zakwaterowanie i ubezpieczenie

Aby aplikować można skorzystać z formularza bądź wysłać CV na holandia@eurowork.net.pl z dopiskiem elektro do Michała

Kontakt Michał: Elektryk przemysłowy ze znajomością j.angielskiego

Telefon: 48501192907