Praca w Niemczech / Elektryk / Darmowe zakwaterowanie

Data publikacji: 10-05-2017 10:08:29 | Imię kontaktowe: Dawid Gajda | Region: Unia Europejska | 583 x wyświetlone |

Firma MPR HR poszukuje pracowników na stanowisko ‘Elektryk z
j. niemieckim’ do pracy na terenie Niemiec.

Nasza firma oferuję każdemu pracownikowi darmowe
zakwaterowanie, umowę o pracę wraz ze świadczeniami socjalnymi oraz opiekuna do
dyspozycji, który znajduję się również na terenie Niemiec. Nasza firma nie
pobiera opłat za świadczenie usług.

Główne zadania:

- Wykonywanie instalacji elektrycznych

- Montaż gniazdek, przełączników

- Wycinanie otworów

- Montaż oświetlenia

Wymagania:

- Uprawnienia SEP

- Znajomość j. niemieckiego na poziomie komunikatywnym

- Doświadczenie

- Dyspozycyjność oraz odpowiedzialność

- Prawo jazdy kat. B

- Świadectwo ukończenia szkoły/kursu w zawodzie 'Elektryk'

Oferujemy:

- Zatrudnienie na umowę o pracę na niemieckich warunkach

- Wynagrodzenie 10/11 Euro Netto

- Opłacone zakwaterowanie

- Możliwość wykonywania dobrowolnych nadgodzin

- Długotrwałą współpracę

W razie pytań jestem dla Państwa dostępny pod numerem
telefonu: 600 247 851

Zainteresowani są proszeni o wysyłanie CV na adres mailowy: d.gajda@mprhr.pl

Kontakt Dawid Gajda: Praca w Niemczech / Elektryk / Darmowe zakwaterowanie

Telefon: 600247851