Technik ds. testów i jakości produktu

Data publikacji: 08-09-2017 13:08:48 | Imię kontaktowe: Michał | Region: Unia Europejska | 637 x wyświetlone |

Euro Work Agencja Pośrednictwa Pracy od 11 lat świadczy swoje usługi na najwyższym poziomie, zapewniając pracownikom dostęp do stabilnych i umożliwiających rozwój ofert pracy na rynku Unii Europejskiej. Nasza firma pracuje zgodnie z prawem Unii Europejskiej – posiadamy certyfikat Ministerstwa Pracy nr 2476.
Dbamy o to, aby każdy pracownik był zatrudniony w oparciu o umowę o pracę, miał zapewnione ubezpieczenie, pakiet socjalny, transport i w miarę potrzeb zakwaterowanie.
Staramy się aby zarówno proces rekrutacji, jak i warunki oferowanego zatrudnienia były zawsze transparentne, gwarantując kompleksowe wsparcie nawet po rozpoczęciu pracy u pracodawcy zagranicznego.

Dla naszego holenderskiego Klienta, szukamy doświadczonych i zmotywowanych specjalistów na stanowisko:

Miejsce pracy: Holandia

Praca dla potentata w branży elektroniki użytkowej.

Obowiązki:
Uruchamianie i testowanie produktów,
analiza i eliminacja powtarzających się problemów (tak, aby przyczynić się do optymalizacji procesu produkcyjnego),
znajdowanie rozwiązań i eliminowanie przyczyn problemu,
umieszczanie wyników analiz i / lub napraw w systemie zarządzania produkcją lub w raporcie, konsultacja wyników analiz z przełożonymi,
wykonywanie konserwacji sprzętu i narzędzi potrzebnych do testowania produktów,
sporządzanie instrukcji pracy do użytkowania i konserwacji aparatury testującej,
proponowanie zmian w celu poprawy jakości procesu produkcyjnego.

Wymagania:
Znajomość języka angielskiego/ holenderskiego w stopniu dobrym (B2),
wykształcenie z zakresu inżynierii, technologii i elektroniki,
ogólna wiedza z zakresu technologii analogowej i cyfrowej,
znajomość materiałów i komponentów,
znajomość programów jakości, standardów przemysłowych, certyfikacji, Lean, itp.,
doświadczenie w używaniu narzędzi pomiarowych,
znajomość standardów jakościowych, takich jak IPC-A610, A620, IPC-NEN3140 i bezpieczeństwa pracy ESD (środowisko elektrostatyczne).

Oferujemy:
atrakcyjne wynagrodzenie, uzależnione od doświadczenia – od 14,10 do 17,95 euro brutto/h,
pracę dla jednej z największych firm w Holandii,
możliwość rozwoju i udział w ciekawych szkoleniach,
zagwarantowane zakwaterowanie i ubezpieczenie – odpłatne,
możliwość otrzymania samochodu służbowego.

Aby aplikować na tę ofertę, należy przesłać CV na adres holandia@eurowork.net.pl z dopiskiem: Technician do Michała

Kontakt Michał: Technik ds. testów i jakości produktu

Telefon: 48501192907