Praca dla elektryka ELEKTRYK/ENERGETYK ADECCO

Data publikacji: 23-11-2012 22:50:22 | Imię kontaktowe: Adecco | Region: Unia Europejska | 1108 x wyświetlone |

Elektryk/Energetyk wysokich napięć (>60kV)
Nr ref.: EL.WN/NOR/11/12
Miejsce pracy: Norwegia
Opis stanowiska:
Praca będzie obejmować montaż nowych linii wysokiego napięcia (>60kV) na terenie całej Norwegii:
· Prace naziemne, m.in. ustawanie stalowych słupów kratowych
· Skręcanie stalowych słupów kratowych
· Łączenie, wieszanie kabli na słupach
Wymagamy:
· Wykształcenie średnie lub zawodowe jako elektryk, elektromechanik lub energetyk.
· Min. 5 lat udokumentowanego świadectwami pracy doświadczenia jako elektryk wysokich napięć
· Udokumentowane doświadczenie w pracy przy liniach napowietrznych
· Praktyczne doświadczenie w pracach naziemnych związanych z posadowieniem słupów
· Aktualne uprawnienia SEP powyżej 1 kV (do 110kv lub bez ograniczeń)
· Mile widzialne uprawnienia do pracy na wysokościach
· Dobra kondycja fizyczna i zdolność do pracy w ciężkich warunkach atmosferycznych
· Komunikatywność i umiejętność pracy w zespole
· Dyspozycyjność do udziału w 3 miesięcznym kursie j. norweskiego od Stycznia 2012
· Pozytywne referencje od byłych pracodawców
Oferujemy:
Przed wyjazdem w Polsce:
· W trakcie procesu rekrutacji zapewniamy pomoc konsultanta Adecco w przygotowaniu dokumentów aplikacyjnych wymaganych na spotkaniu
· Szczegółową prezentację warunków zatrudnienia, prowadzoną przez przedstawiciela z Norwegii, podczas finalnego spotkania rekrutacyjnego
· Pomagamy w załatwieniu wszelkich formalności związanych z rozpoczęciem pracy w Norwegii.
· Bezpłatny kurs języka norweskiego oraz specjalistyczny dla elektryków, który odbywa się na południu Polski. W trakcie kursu zapewnione jest bezpłatne wyżywienie i zakwaterowanie.
W Norwegii:
· Legalne zatrudnienie na czas nieokreślony w oparciu o umowę o prace zgodną z przepisami norweskiego Kodeksu Pracy
· Atrakcyjne wynagrodzenie zgodne z norweskimi standardami
· Możliwość długoterminowej współpracy
· Ubezpieczenie od nieszczęśliwych wypadków w miejscu pracy
· Pomoc z znalezieniu zakwaterowania w Norwegii
· Możliwość skorzystania z programu Adecco Fordel oferującego m.in. pakiety rabatowe, dofinansowanie szkoleń lub zajęć poza godzinami pracy (np. zajęcia sportowe, sprzęt sportowy).
· W wyniku zatrudnia w oparciu o norweską umowę pracy pracownikom przysługują inne świadczenia jak np.: pełne ubezpieczenie zdrowotne, odprowadzanie składek emerytalnych i.t.p

air.krakow@adecco.pl

Kontakt Adecco: Praca dla elektryka ELEKTRYK/ENERGETYK ADECCO