Praca dla elektryka - farmy wiatrowe

Data publikacji: 23-11-2012 22:47:55 | Imię kontaktowe: KELLY Services Poland | Region: cała Polska | Miejscowość: Gdańsk,Rzeszów | 1126 x wyświetlone |

Technik Serwisu Farm Wiatrowych
Miejsce pracy – 2 osobne lokalizacje:
woj. pomorskie (Gdańsk)
woj. podkarpackie (Rzeszów)
Oczekiwania:
• Wykształcenie: Inżynier lub technik elektryk,
• Doświadczenie w obsłudze generatorów prądotwórczych,
• Umiejętność lokalizowania i usuwania awarii,
• Komunikatywna znajomość j. angielskiego,
• Zdolność do pracy na wysokości,
• Umiejętność pracy zespole i pod presja czasu,
• Prawo jazdy kategorii B.
Zakres obowiązków:
• Bieżąca obsługa turbin wiatrowych,
• Samodzielne diagnozowania przyczyn awarii turbin wiatrowych i suwanie usterek,
• Prowadzenie dokumentacji serwisowej,
• Nadzorowanie podwykonawców,
• Kontakty z właścicielami firm wiatrowych w sprawach technicznych.
Oferujemy:
• Pracę w firmie o międzynarodowym zasięgu,
• Możliwość rozwoju w strukturach firmy,
• Profesjonalne szkolenia.

Kontakt KELLY Services Poland: Praca dla elektryka - farmy wiatrowe

Telefon: 0226062500

captcha

Wyślij do mnie email z linkiem do zarządzania ogłoszeniem