Elektomonter/Pomocnik Elektryka

Data publikacji: 08-09-2022 15:33:54 | Imię kontaktowe: Dev Park | Region: wielkopolskie | Miejscowość: Poznań | 124 x wyświetlone |

Twój zakres obowiązków:

montaż tras kablowych rury PCV, koryta

prowadzenie instalacji technicznych monitoringu wizyjnego CCTV, kontroli dostępu, systemów bezpieczeństwa SSWiN,instalacji P-poż.

układanie telekomunikacyjnych linii kablowych

montaż szafek telekomunikacyjnych

układanie instalacji kablowej wewnątrz budynków

Dodatkowo doceniamy:

zaangażowanie w pracy oraz gotowość do nauki

umiejętność obsługi podstawowych elektronarzędzi

doświadczenie na podobnym stanowisku

prawo-jazdy kat B

uprawnienia SEP do 1kV

Oferujemy:

umowę o pracę i stabilne, długoterminowe zatrudnienie

wynagrodzenie zawsze na czas

pracę lokalnie lub w delegacji

system pracy od poniedziałku do piątku

zespół ludzi serdecznych i nastawionych na współpracę

pełne wsparcie techniczne i merytoryczne

bezpłatne szkolenia i przyuczenia do zawodu

profesjonalne elektronarzędzia

imprezy integracyjne

kartę do obiektów sportowych Fit Profit

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zamieszczonych w niniejszym CV przez Devpark sp. z o.o. z siedzibą przy ul. Wspólnej 15/1 62-052 Komorniki dla celów procesów rekrutacyjnych prowadzonych przez Devpark sp. z o.o.. W każdej chwili przysługuje Ci prawo do wycofania zgody na przetwarzanie, jednak cofnięcie zgody nie wpływa na zgodność z prawem przetwarzania, które miało miejsce przed wycofaniem przez Ciebie zgody. Devpark sp. z o.o. nie podejmuje decyzji w sposób zautomatyzowany w przypadku przetwarzania danych w procesie rekrutacji. Szczegółowe informacje dotyczące przetwarzania Twoich danych osobowych określa Polityka prywatności..

Kontakt Dev Park: Elektomonter/Pomocnik Elektryka