Elektryk

Data publikacji: 07-10-2015 17:17:45 | Imię kontaktowe: Antidotum | Region: zachodniopomorskie | Miejscowość: Szczecin | 749 x wyświetlone |

Dla naszego Kliena poszukujemy osób do pracy na stanowisku elektryka.
Miejsce pracy: Szczecin
Nr ref.: ele/szc/2015
Zadania:
- wykonywanie podłączeń elektrycznych tzw. biały montaż.
Wymagania:
- aktualne uprawnienia SEP do 1 kV,
- min. 3-letnie doświadczenie w pracy jako elektryk,
- wykształcenie kierunkowe,
- samodzielność, sprawność manualna
- aktualne badania lekarskie.
Oferujemy:
- zatrudnienie na podstawie umowy zlecenie,
- możliwość pracy 5-6 dni w tygodniu po 8-10 godzin,
- możliwość stałego zatrudnienia.
Osoby zainteresowane prosimy o przesłanie CV poprzez opcję "Aplikuj" lub bezpośrednio na adres e-mail: praca.szczecin@antidotum.eu w temacie wiadomości wpisując numer referencyjny.

Antidotum
Agencja Zatrudnienia jest zarejestrowanym podmiotem, działającym na
polskim rynku, prowadzącym działalność w zakresie pracy
tymczasowej, doradztwa personalnego, pośrednictwa pracy na terenie
RP i za granicą, wpisanym do Krajowego Rejestru Agencji Zatrudnienia
pod nr 11435.

Kontakt Antidotum : Elektryk

Telefon: (91)4331433