Elektryk

Data publikacji: 27-10-2016 11:31:51 | Imię kontaktowe: Antidotum | Region: zachodniopomorskie | Miejscowość: Szczecin | 863 x wyświetlone |

Dla naszego Klienta poszukujemy osób do pracy na stanowisku:
Elektryk.

Miejsce pracy: Szczecin

Nr ref.: ele/szc/2016

Zadania:

- wykonywanie podłączeń elektrycznych tzw. biały
montaż.

Wymagania:

- aktualne uprawnienia SEP do 1 kV,

- min. 3-letni doświadczenie w pracy jako
elektryk,

- podstawowe narzędzia pracy: śrubokręt,
przecinak, itp.,

- samodzielność, sprawność manualna.

Oferujemy:

- zatrudnienia na podstawie umowy zlecenie,

- możliwość stałego zatrudnienia.

Osoby zainteresowane prosimy o przesłanie CV na
adres praca.szczecin@antidotum.eu z wpisanym w temacie wiadomości nr ref.
ele/szc/2016.

Prosimy również o zamieszczenie
klauzuli: Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych
zawartych w dokumentach rekrutacyjnych (w szczególności: CV) przez ANTIDOTUM
Agencję Zatrudnienia z siedzibą w Szczecinie (adres: ul. Pocztowa 2/2, 70-356
Szczecin), agencję zatrudnienia ujawnioną w rejestrze Marszałka Województwa
Zachodniopomorskiego pod numerem 11435 w celu prowadzenia procesów
rekrutacyjnych z udziałem potencjalnych pracodawców. Ponadto zgadzam się na
przekazanie moich danych osobowych - w powyższych celach - innym podmiotom
powiązanym lub współpracującym z ANTIDOTUM Agencją Zatrudnienia z siedzibą w
Szczecinie oraz potencjalnym pracodawcom. Mam świadomość, iż przysługuje mi
prawo dostępu do moich danych osobowych oraz ich poprawiania i że podanie
powyższych danych osobowych jest dobrowolne.

Antidotum
Agencja Zatrudnienia jest zarejestrowanym podmiotem, działającym na polskim
rynku, prowadzącym działalność w zakresie pracy tymczasowej, doradztwa
personalnego, pośrednictwa pracy na terenie RP i za granicą, wpisanym do
Krajowego Rejestru Agencji Zatrudnienia pod nr 11435.

Kontakt Antidotum: Elektryk

Telefon: 914331433

captcha

Wyślij do mnie email z linkiem do zarządzania ogłoszeniem