Elektryk

Data publikacji: 19-09-2017 11:06:50 | Imię kontaktowe: Kamila | Region: mazowieckie | Miejscowość: Warszawa | 883 x wyświetlone |

ELEKTRYK
W DZIALE SERWISU

Zakres obowiązków:

Wykonywanie
konserwacji, napraw bieżących, przyłączeń oraz remontów maszyn i urządzeń
u Klientów

Nadzór
ekip podwykonawców wykonujących prace serwisowe, montażowe i naprawcze

Wyjazdy
i spotkania z Klientami, ustalanie planu prac

Praca
w warunkach niebezpiecznych/w strefie zagrożenia wybuchem

Prowadzenie
dokumentacji i raportowanie

Oczekiwania:

Wykształcenie
techniczne lub zawodowe (elektryka lub pokrewne)

doświadczenie na
podobnym stanowisku, mile widziane doświadczenie w pracy w strefach
niebezpiecznych

Znajomość dokumentacji technicznej, elektrycznej, elektronicznej

Praktyczna wiedza z zakresu elektryki

Wymagane aktualne uprawnienia SEP uprawniające do zajmowania się
eksploatacją urządzeń, instalacji i sieci elektromagnetycznych o napięciu
do 1 kV

Znajomość języka angielskiego lub niemieckiego na poziomie
minimum komunikatywnym

Prawo jazdy kat.
B

Oferujemy:

Stabilne
zatrudnienie w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku

Niezbędne
szkolenia i możliwość uzyskania dodatkowych uprawnień

Możliwość
rozwoju i poszerzania swoich umiejętności

Wszelkie
świadczenia w delegacjach i niezbędne narzędzia do pracy

Elastyczny czas
pracy/tryb zadaniowy

Kontakt Kamila: Elektryk

Telefon: 225590055