Elektryk, Elektromonter

Data publikacji: 25-01-2017 11:32:25 | Imię kontaktowe: Magdalena | Region: małopolskie | Miejscowość: Kraków | 706 x wyświetlone |

Muzeum Narodowe w Krakowie ogłasza nabór na stanowisko:

Miejsce pracy: Kraków

Opis stanowiska:

- montaż instalacji elektrycznych,

- remont bieżących instalacji wnętrzowych i odgromowych,

- bieżące naprawy i usuwanie awarii instalacji elektrycznej oraz sprzętu elektrycznego,

- bieżąca konserwacja oraz przeglądy tablic i rozdzielni elektrycznych,

- dokonywanie przeglądów okresowych stanu instalacji i urządzeń elektrycznych,

- sporządzanie protokołów z dokonanych przeglądów.

Wymagania:

- wykształcenie kierunkowe,

- uprawniania SEP - E 1 kV

- doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku,

- praktyczna znajomość zagadnień elektrycznych,
- odpowiedzialność, rzetelność, terminowość i samodzielność,

- umiejętność pracy w zespole.

Oferujemy:

- zatrudnienie w renomowanej państwowej instytucji kultury,

- stabilne zatrudnienie w ramach umowy o pracę,

- możliwość udziału w ciekawych wydarzeniach kulturalnych.

Aplikację w formie CV oraz listu motywacyjnego proszę kierować na adres: hr@mnk.pl w terminie do 31.01.2017r.

Jednocześnie informujemy, że zastrzegamy sobie prawo odpowiedzi tylko na wybrane oferty.

W składanej aplikacji prosimy o dopisanie następującej klauzuli: Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z ustawą z dn. 29.08.97 roku o Ochronie Danych Osobowych Dz. U. 1997 Nr 133 poz. 883 ze zmianami.

Kontakt Magdalena: Elektryk, Elektromonter