Elektryk/Elektromonter

Data publikacji: 15-09-2016 15:05:45 | Imię kontaktowe: EC Instal | Region: pomorskie | Miejscowość: Gdańsk | 1006 x wyświetlone |

EC Instal Sp. z o.o. jesteśmy firmą świadczącą usługi elektryczne dla podmiotów gospodarczych, klientów indywidualnych oraz instytucji publicznych. Wykonujemy szeroko pojęte usługi elektryczne, począwszy od projektu instalacji elektrycznej po wykonanie, wraz z ich modernizacją i konserwacją.

Obecnie poszukujemy pracowników na stanowisko Elektryk/Elektromonter

Wymagania:

- Doświadczenie w zawodzie elektryka min. 3 lata

- Uprawnienia SEP w zakresie eksploatacji

- Umiejętność czytania schematów elektrycznych

- Samodzielność i dokładność w wykonywaniu powierzonych zadań

- Punktualność

- Prawo jazdy kategorii B

Obowiązki:

- Montaż instalacji elektrycznych i teletechnicznych;

- Montaż tras kablowych;

- Prefabrykacja, montaż i podłączanie rozdzielnic.

Oferujemy:

- Długoterminową i stabilną pracę na stanowisku Elektryka

- Możliwość rozwoju zawodowego i podnoszenie kwalifikacji kierunkowych

- Wsparcie oraz wprowadzenie na stanowisko pracy

www.ec-i.pl

Kontakt EC Instal: Elektryk/Elektromonter

Telefon: 575 637 000