Elektryk/monter

Data publikacji: 21-06-2022 10:05:02 | Imię kontaktowe: Agnieszka | Region: mazowieckie | Miejscowość: Pruszków | 144 x wyświetlone |

Dla spółki STRABAG BMTI, należącej do koncernu STRABAG SE, odpowiedzialnej za nabywanie, zarządzanie oraz serwis maszyn i urządzeń na budowach koncernowych, poszukujemy obecnie kandydatów na stanowisko:

Miejsce pracy: 05-800 Pruszków, ul. Parzniewska 10

Zadania:

  • naprawy i konserwacje maszyn i urządzeń
  • obsługa serwisowa
  • diagnostyka usterek
  • montaż żurawi wieżowych

Wymagania:

  • doświadczenie w naprawach urządzeń elektrycznych
  • wykształcenie techniczne
  • prawo jazdy kat. B
  • dyspozycyjność

Oferujemy:

  • umowę o pracę
  • szkolenia branżowe
  • prywatną opiekę medyczną
  • bezpieczeństwo oraz nowoczesne narzędzia pracy
  • możliwość rozwoju zawodowego i awansu, także na stanowiska biurowe
  • szacunek i poczucie, że twoja praca jest ważna

Aplikacje prosimy składać na stronie: www.strabag.pl/kariera

Kandydatów prosimy o kontakt z:

STRABAG BMTI Sp. z o.o.

Agnieszka Chojecka

tel. + 48 734 732 352

Prosimy o dołączenie klauzuli: „Wyrażam dobrowolnie zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w dostarczonych przeze mnie dokumentach aplikacyjnych przez spółki koncernu STRABAG SE, w celu realizacji procesu rekrutacji. Ponadto, wyrażam dobrowolnie zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w dostarczonych przeze mnie dokumentach aplikacyjnych przez spółki koncernu STRABAG SE, również w celu realizacji przyszłych procesów rekrutacyjnych”.

Kontakt Agnieszka: Elektryk/monter

Telefon: 734732352

captcha

Wyślij do mnie email z linkiem do zarządzania ogłoszeniem