Elektryków na Platformę - 50 miejsc pracy

Data publikacji: 24-10-2014 00:30:56 | Imię kontaktowe: SYLWIA PIOTROWSKA | Region: cała Polska | 776 x wyświetlone |

Eurotemp Polska Sp. z o.o. jest Agencją Pośrednictwa pracy w Holandii istniejącą na rynku od 2006 roku i poszukuje specjalistów do różnych sektorów w branży metalurgicznej, mechanicznej, budowlanej. Nasza firma pracuje zgodnie z prawem Unii Europejskiej – posiada certyfikat Ministerstwa Pracy nr 2562.

Dla naszego klienta na terenie Polski poszukujemy osób na stanowisko:

Elektryk instalacji okrętowych/platforma

Miejsce pracy: Gdańsk

Termin rozpoczęcia :1.11.-2014

Opis stanowiska

Montowanie instalacji elektrycznych na podstawie rysunku technicznego.

Montowanie systemów przeciw pożarowych na platformie.

Wymagania

Minimum 5 lata doświadczenia

Umiejętność czytania rysunków technicznych

Znajomość języka angielskiego ( mile widziana )

Uprawnienia SEP do 1 KV

Wykształcenie elektryk/elektromonter

Oferujemy

Umowa o prace na czas określony, ubezpieczenia

możliwość rozwoju

Bezpłatne szkolenie kończące się certyfikatem

Termin rozpoczęcia :1.11.2014

Liczba miejsc : 50

Osoby zainteresowane prosimy o przesłanie CV, Sep,dyplom szkoły zawodowej lub technikum na adres email : spiotrowska@eurotemp.pl

Kontakt SYLWIA PIOTROWSKA: Elektryków na Platformę - 50 miejsc pracy

Telefon: 609 407 628