Energetyk (1 zmiana)

Data publikacji: 07-05-2021 10:06:26 | Imię kontaktowe: Kamila | Region: kujawsko-pomorskie | Miejscowość: Bydgoszcz | 319 x wyświetlone |

Foreign Personnel
Service sp. z o.o.
jest wiodąca polską agencją rekrutacyjną, która specjalizuje się w
pozyskiwaniu pracowników z Polski oraz krajów wschodniej Europy oraz Azji. FPS
rekrutuje masowo personel linii montażowych oraz specjalistów średniego
szczebla (m.in. operatorzy maszyn, wózków widłowych, brygadziści) do pracy w
przedsiębiorstwach z branży produkcyjnej (m.in. AGD, automotive, elektronika),
a także przetwórczej, logistycznej i wielu innych. Klientami FPS są największe
polskie zakłady pracy, dzięki czemu spółka dysponuje szerokim doświadczeniem
rekrutacyjnym i operacyjnym. Oferujemy elastyczne rozwiązania HR dla biznesu -
pracę tymczasową, outsourcing personalny oraz usługi rekrutacji stałych.
Obecnie dla Klienta, poszukujemy osób zainteresowanych podjęciem pracy na
stanowisku:

Specjalista Energetyk

Miejsce pracy: Ludwikowo Bydgoszcz

Obowiązki:

Utrzymanie,
eksploatacja i nadzór infrastruktury elektrycznej
(bieżące naprawy, przeglądy, wykonawstwo instalacji
elektrycznych)

Utrzymanie,
eksploatacja i nadzór nad instalacjami sieci gazów i sieci cieplnych

Utrzymanie
infrastruktury budynkowej, prowadzenie książek obiektów budowlanych

Zapewnienie
ciągłości zasilania i sprawności układów sterowania oraz zabezpieczenie
urządzeń elektroenergetycznych i technologicznych

Nadzorowanie
i dopuszczanie do wykonywania remontów
modernizacji i zmian w instalacjach oraz przy montażu i uruchamianiu nowych
urządzeń, instalacji elektroenergetycznych przez wykonawców zewnętrznych

Udział w projektowaniu
nowych instalacji

Zapewnienie
wsparcia podczas usuwania awarii: analiza ich przyczyny oraz skutków,
propozycja usprawnień w celu całkowitej eliminacji przyczyn awarii

Wykonywanie
pomiarów elektrycznych
oraz ich
dokumentowanie

Nadzór nad
przeglądami SN oraz trafostacji

Prowadzenie
sprawozdawczości i korespondencji wynikającej z zakresu czynności

Wsparcie
działu i obszarów liniowych we wdrażaniu TPM, Lean Manufacturing.

Wymagania

· Wykształcenie wyższe techniczne o profilu elektrycznym

· Minimum 2-letnie doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku

· Uprawnienia elektryczne G1, G2, G3 (dozór i eksploatacja)

· Znajomość języka angielskiego na poziomie B2

· Mile widziana znajomość programów CAD (AutoCAD) i MS Office

Oferujemy:

· Zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę

· Wynagrodzenie dostosowanie do doświadczenia i kwalifikacji (od 5 000 brutto/miesiąc) + premia
uznaniowa

· Benefity: nagroda
roczna, karty przedpałacowe na święta (700-900 zł), dofinansowanie do
pakietu sportowego oraz ubezpieczenia grupowego, możliwość korzystania z kasy
pożyczkowej

· Pracę na samodzielnym stanowisku specjalistycznym w trybie
jednozmianowym 7:30-15:30

· Możliwość rozwoju w ramach dynamicznie rozwijającej się organizacji

Wysyłając zgłoszenie rekrutacyjne do Foreign Personnel
Service sp. z o.o. z siedzibą w Łodzi (90-227), ul. Wierzbowa 21/1, zgadzasz
się na przetwarzanie przez pracodawcę/Administratora danych Twoich danych
osobowych zawartych w zgłoszeniu rekrutacyjnym w celu przeprowadzenia
rekrutacji na stanowisko wskazane w ogłoszeniu.

Administratorem Twoich danych osobowych pozyskanych w
procesie rekrutacyjnym jest Foreign Personnel Service sp. z o.o. z siedzibą w
Łodzi. Z Inspektorem Ochrony Danych Osobowych można skontaktować używając
adresu: rodo[at]fps-work.pl. Dane osobowe będą przetwarzane w celu realizacji
procesu rekrutacji (podstawa prawna: art. 22¹ § 1 Kodeksu pracy w zw. z art. 6
ust. 1 lit. c. Rozporządzenia z dnia 27 kwietnia 2016 r. Rozporządzenia RODO w
ramach realizacji obowiązku prawnego ciążącego na administratorze danych).
Podanie danych jest dobrowolne, ale konieczne do wzięcia udziału w rekrutacji.
Czas przechowywania danych: powierzone dane osobowe będą przechowywane do czasu
prowadzonej rekrutacji. Przewidywane kategorie odbiorców danych: osoby zajmujące
się rekrutacją i kadra decydująca o zatrudnieniu. Przysługujące prawa: prawo do
żądania od administratora dostępu do danych osobowych dotyczących swojej osoby,
ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, a także prawo
sprzeciwu oraz prawo do przenoszenia danych oraz prawo wniesienia skargi do
organu nadzorczego.

Kontakt Kamila: Energetyk (1 zmiana)

Telefon: 576877775

captcha

Wyślij do mnie email z linkiem do zarządzania ogłoszeniem