Inżynier ds. Automatyki

Data publikacji: 29-10-2013 11:41:56 | Imię kontaktowe: Adecco Sp. z o.o. | Region: zachodniopomorskie | Miejscowość: Świnoujście | 1151 x wyświetlone |

Adecco Poland Sp. z o.o. należy do międzynarodowej
korporacji Adecco S.A. – światowego lidera wśród firm doradztwa personalnego. W
Polsce działamy od 1994 roku. Swoją wiedzą i doświadczeniem służymy w ponad 55
lokalizacjach na terenie kraju. W 2010 roku pracę dzięki Adecco Poland znalazło
ponad 27 000 osób. Adecco Poland Sp. z o.o. jest Agencją Zatrudnienia
(certyfikat nr 364).

Aktualnie dla naszego Klienta poszukujemy Kandydatów
na stanowisko:

Nr ref.: IA/10/2013

Miejsce pracy: Świnoujście

Zadania:

  • projektowanie
    instalacji oraz systemów elektryki i automatyki
  • rozwiązywanie
    bieżących problemów w ramach prowadzonych prac
  • dobór
    aparatury
  • współpraca
    z kierownikami technicznymi i innymi specjalistami ds. projektu

Wymagania:

  • wykształcenie wyższe kierunkowe

  • bardzo dobra znajomość języka
    angielskiego

  • znajomość obsługi programu AutoCAD i pakietu MS Office

  • doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku

  • komunikatywność

  • wysoka kultura osobista

Oferujemy:

  • zatrudnienie na podstawie umowy
    o pracę tymczasową

  • pracę w prestiżowej
    międzynarodowej firmie

  • atrakcyjne warunki zatrudnienia

  • możliwość rozwoju zawodowego

Oferta
dotyczy pracy tymczasowej.
Zainteresowane osoby prosimy o przesłanie aplikacji
zawierającej CV w języku polskim i
języku angielskim
na adres: szczecin@adecco.p

Prosimy
o dopisanie następującej klauzuli: „Wyrażam
zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych
w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji
(zgodnie z ustawą z dn. 29.08.97 roku

o Ochronie Danych Osobowych Dz. Ust Nr 133 poz. 883

Kontakt Adecco Sp. z o.o.: Inżynier ds. Automatyki

Telefon: 914314267