Inżynier Elektryk

Data publikacji: 08-04-2016 13:54:39 | Imię kontaktowe: Antidotum Agencja Zatrudnienia | Region: wielkopolskie | Miejscowość: Niepruszewo k/Buku | 698 x wyświetlone |

ANTIDOTUM Agencja Zatrudnienia jest zarejestrowanym podmiotem, działającym na polskim rynku, prowadzącym działalność w zakresie pracy tymczasowej, doradztwa personalnego, pośrednictwa pracy na terenie RP i za granicą, wpisanym do Krajowego Rejestru Agencji zatrudnienia pod nr 11435.

Dla naszego Klienta, producenta uziemień i ochrony odgromowej, poszukujemy osób do pracy na stanowisko:

Inżynier elektryk w dziale handlowo-technicznym
Miejsce pracy: Niepruszewo koło Buku

Zadania:
- praca w dziele handlowo-technicznym
- udzielanie telefonicznej informacji w zakresie oferowanych produktów oraz doradztwa technicznego
- kontakty handlowe z dostawcami i odbiorcami
- organizowanie i przeprowadzenie prezentacji w zakresie systemów uziemiających
- udział w procesie doskonalenia produktów

Wymagania:
- wykształcenie inżynierskie (elektryka, energetyka)
- znajomość zagadnień z zakresu instalacji systemów uziemiających dla obiektów elektroenergetycznych, budowlanych i instalacji odgromowych (nie wymagamy uprawnień projektanta)
- biegła znajomość j. angielskiego
- umiejętność prowadzenia prezentacji, szkoleń
- prawo jazdy kat. B

Oferujemy:
- stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę bezpośrednio u Pracodawcy,
- atrakcyjne wynagrodzenie,
- możliwość awansu zawodowego,
- pracę w prężnie rozwijającej się firmie.

Osoby zainteresowane prosimy o przesłanie CV na adres praca.poznan@antidotum.eu
(w tytule maila prosimy wpisać numer referencyjny: ele/nie/2015 ) lub zapraszamy do naszego biura w Poznaniu przy ul. Dąbrowskiego 17 p. I pok. 113/114.

Informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi osobami.

Kontakt Antidotum Agencja Zatrudnienia: Inżynier Elektryk

Telefon: 618438096

captcha

Wyślij do mnie email z linkiem do zarządzania ogłoszeniem