poszukujemy osoby na stanowisko Inżynier ds. elektrycznych

Data publikacji: 27-10-2012 00:47:08 | Imię kontaktowe: Adecco Poland | Region: dolnoslaskie | Miejscowość: Wrocław | 1864 x wyświetlone |

Adecco Poland Sp. z o.o. należy do międzynarodowej korporacji Adecco
S.A. - światowego lidera wśród firm doradztwa personalnego, który
posiada 5500 placówek w 60 krajach. W Polsce działamy od 1994 roku.
Swoją wiedzą i doświadczeniem służymy w ponad 30 lokalizacjach na
terenie kraju. W 2009 roku pracę dzięki Adecco Poland znalazło ponad 26
000 osób. Adecco Poland Sp. z o.o. jest Agencją Zatrudnienia (certyfikat
nr 364).

Dla mojego Klienta, firmy zagranicznej z branży budowlanej – generalnego wykonawcy, poszukuję doświadczonej osoby na stanowisko:

Inżynier ds. elektrycznych

Nr ref.: IDE/10/2012

Miejsce pracy: Wrocław

Opis stanowiska:

planowanie, koordynowanie i kontrolowanie wszystkich elektrycznych aspektów w projektach, na etapie promocji jak i realizacji,

koordynowanie prac podwykonawców,

nadzór i kontrola nad postępami prac,

przeprowadzanie przetargów dla podwykonawców,

przeglądy ilościowe,

koordynowanie harmonogramów,

kontrola oraz dokumentowanie jakości,

nadzór nad bezpieczeństwem na placu budowy wraz z prowadzeniem stosownej dokumentacji w tym zakresie,

sporządzanie raportów projektu,

Od zainteresowanych zakresem obowiązków kandydatów oczekuję:

wykształcenia wyższego technicznego,

min. 4 – letniego doświadczenia na podobnym stanowisku,

posiadania uprawnień budowlanych do kierowania robotami budowlanymi
w specjalności instalacyjnej w zakresie sieci, instalacji i urządzeń
elektrycznych i elektroenergetycznych bez ograniczeń,

znajomości języka angielskiego na poziomie swobodnej komunikacji - warunek konieczny,

bardzo dobrej organizacji pracy własnej oraz ukierunkowania na wyniki,

zaawansowanej znajomość pakietu MS Office.

Mój Klient oferuje:

umowę o pracę,

możliwość rozwoju zawodowego w dynamicznie rozwijającej się firmie międzynarodowej o ugruntowanej pozycji,

atrakcyjne wynagrodzenie,

niezbędne narzędzia pracy.

Oferta dotyczy pracy stałej. Osoby zainteresowane ofertą oraz
spełniające powyższe wymagania proszę o przesyłanie aplikacji (CV w
języku polskim i angielskim w pliku .doc) na poniższy adres e-mail (w
tytule wiadomości proszę wpisać numer referencyjny IDE/10/2012):

agnieszka.dybizbanska@adecco.com

Proszę o dopisanie następującej klauzuli: Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych

w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z ustawą z dn. 29.08.97 roku

o Ochronie Danych Osobowych Dz. Ust Nr 133 poz. 883.

Kontakt Adecco Poland: poszukujemy osoby na stanowisko Inżynier ds. elektrycznych