Projektant instalacji elektrycznych

Data publikacji: 13-03-2013 11:18:42 | Imię kontaktowe: Iwona Wojtas | Region: śląskie | Miejscowość: Katowice | 1113 x wyświetlone |

KOMPETIKA Doradztwo Personalne w imieniu swojego Klienta,

firmy działającej w
branży górniczej,

prowadzi proces
rekrutacji na stanowisko:

Projektant
instalacji elektrycznych

MIEJSCE
PRACY:
Katowice

POZIOM STANOWISKA W STRUKTURZE
FIRMY:
specjalistyczne

RODZAJ UMOWY: umowa o pracę

CZAS PRACY: 7-15

SZKOLENIA:
szkolenia wewnętrzne i zewnętrzne

CEL STANOWISKA: prowadzenie projektów oraz
opracowywanie dokumentacji projektowej

ODPOWIEDZIALNOŚĆ:
zatrudniona osoba będzie odpowiedzialna za prawidłowe
opracowywanie projektów, koncepcji oraz analiz

ZAKRES ZADAŃ:

Ø Wykonywanie dokumentacji projektowych instalacji
elektrycznych

Ø
Samodzielne prowadzenie projektów oraz tworzenie
dokumentacji projektowej: projektów wykonawczych, budowlanych, koncepcji
technicznych, analiz w zakresie sieci i urządzeń elektroenergetycznych

Ø
Przygotowywanie ofert technicznych oraz wymagań
przetargowych

Ø
Udział w przygotowywaniu oraz weryfikacja
kosztorysów

Ø
Nadzór autorski
nad realizacją projektów

WYMAGANIA:

Wykształcenie:
wyższe elektryczne

Kompetencje:

Ø
Uprawnienia D i E do eksploatacji urządzeń,
instalacji i sieci elektroenergetycznych min. 30 kV

Ø
Uprawnienia projektowe w specjalności instalacyjnej
w zakresie sieci, instalacji i urządzeń elektrycznych i elektroenergetycznych
bez ograniczeń

Ø
Doświadczenie w branży na analogicznym
stanowisku

Ø
Komunikatywna znajomość języka angielskiego
(B1 lub B2)

Ø
Obsługa komputera, w tym programu AutoCad

Ø
Mile widziana znajomość oprogramowania E-PLAN,
programów kosztorysujących, znajomość prawa w zakresie ustaw Prawo Energetyczne
i Prawo Budowlane

Ø
Prawo jazdy kat. B

Ø
Umiejętność organizacji pracy własnej

Ø
Samodzielność

Ø
Kreatywność

Ø
Odpowiedzialność

Ø Zdolności analityczne

TERMIN ROZPOCZĘCIA PRACY: kwiecień
2013r.

Aplikacje prosimy przesyłać na
adres: i.wojtas@kompetika.pl

Do aplikacji prosimy załączyć
klauzulę: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w
mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji
(zgodnie z ustawą z dnia 27.08.1997r. o Ochronie Danych Osobowych tekst jednolity: Dz.
U. z 1997r. nr 133, poz. 883 ze zm.)."

KOMPETIKA Doradztwo Personalne (brand Grupy Inwestycyjno-Finansowej Sp. z o.o.)
wpisana do rejestru Agencji Zatrudniania prowadzonego przez Marszałka
Województwa Śląskiego pod numerem 7724.

Kontakt Iwona Wojtas: Projektant instalacji elektrycznych