Technolog w branży PV

Data publikacji: 15-01-2021 11:48:10 | Imię kontaktowe: Łucja Hadam | Region: podkarpackie | Miejscowość: Sędziszów Małopolski | 350 x wyświetlone |

Firma,
która efektywnie rozwija produkty w branży Fotowoltaiki poszukuje do swojego
zespołu innowacyjnego i pełnego zespołu pracownika na stanowisko:

Technolog
linii fotowoltaicznej

Miejsce
pracy: Sędziszów Małopolski

Na tym
stanowisku otrzymasz:

Stabilizację,
dzięki umowie o pracę na czas nieokreślony po okresie próbnym

Wynagrodzenie
dopasowane do Twojego doświadczenia i umiejętności

Pracę
od poniedziałku do piątku w systemie 6.30-14.30

Możliwości
rozwoju w ciekawych projektach

Otwartość
na Twoje pomysły i innowacje

Umiejętności,
jakich będziesz potrzebował na tym stanowisku:

Wykształcenie
związane z elektryką, elektroenergetyką lub źródłami odnawialnymi

Doświadczeni
w branży PV na podobnym stanowisku

Uprawnienia
SEP

Język
angielski na poziomie min. B1

Twoje
zadania:

Rozwój
produktu

Tworzenie
dokumentacji wykonawczej i powykonawczej

Kontrola
jakości produktu

Prace
badawczo-rozwojowe

Współpraca
z firmami uczestniczącymi w procesach
kontroli jakości i realizacji produkcji

Zapraszamy
do aplikowania – nie zapomnij o dołączeniu aktualnej klauzuli RODO.

Link aplikacyjny: http://oferty.grhpolska.com/cp/j/11805/s/1274/technolog-linii-fotowoltaicznej-pv

Kontakt Łucja Hadam: Technolog w branży PV

Telefon: 513189498