Elektryk utrzymania ruchu (Niemcy)

Data publikacji: 09-10-2013 16:59:11 | Imię kontaktowe: Zeitmann | Region: Unia Europejska | Miejscowość: Niemcy, Regensburg | 1688 x wyświetlone |

Obecnie dla naszego niemieckiego klienta międzynarodowej firmy produkcyjnej poszukujemy zmotywowanych pracowników na stanowisko:

ELEKTRYK Utrzymania ruchu

Miejsce pracy: Niemcy, Bawaria, Regensburg

Obowiązki:
- Odpowiedzialność za czynności rozruchowe maszyn,
- Instalacja i utrzymanie sprzętu i maszyn,
- Testowanie i zatwierdzanie nowych rozwiązań zgodnie ze specyfikacjami,
- Usuwanie usterek i problemów,
- Dbanie o terminową i zgodną z normami jakościowymi realizację projektów,
- Współpraca z podwykonawcami.

Wymagania:
- Wykształcenie kierunkowe,
- Doświadczenie zawodowe; preferowane na analogicznym stanowisku,
- Doświadczenie związane z elektroniką, elektryką, wykrywaniem usterek w systemach elektrycznych, konstrukcją i naprawą systemów mechanicznych,
- Uprawnienia do wykonywania pracy na danym stanowisku,
- Minimum komunikatywna znajomość języka niemieckiego (warunek konieczny).

Oferujemy:
- Umowę o pracę na warunkach niemieckich,
- Ubezpieczenie i gwarancje odprowadzania składek,
- Zakwaterowanie zapewnia pracodawca,
- Pełny etat,
- Atrakcyjne wynagrodzenie.

Osoby zainteresowane prosimy o kontakt telefoniczny 12 661 64 00 lub o przesyłanie następujących dokumentów aplikacyjnych:

- CV ze zdjęciem (mile widziane CV w języku niemieckim)
- Aktualne uprawnienia do wykonywania pracy na danym stanowisku

drogą elektroniczną na adres: rekrutacja@zeitmann.pl z dopiskiem Elektryk/Niemcy.

Uprzejmie informujemy, że skontaktujemy się wyłącznie z wybranymi kandydatami.

Kontakt Zeitmann: Elektryk utrzymania ruchu (Niemcy)

Telefon: 126616400