Elektryk - Siemens / Niemcy

Data publikacji: 08-10-2012 13:39:41 | Imię kontaktowe: Siemens / Niemcy | Region: śląskie | Miejscowość: okolice Stuttgartu | 1849 x wyświetlone |

Opis stanowiska

Stanowisko: Elektryk (instalacje) – 10 miejsc

Miejsce zatrudnienia: Niemcy, Baden-Württemberg – okolice Stuttgartu

Termin rozpoczecia pracy: od zaraz

Rodzaj umowy: bezterminowa

Godziny pracy: min. 40 godz./tydzien

Zakwaterowanie: zorganizowane i oplacone przez nasza firme.

Wymagania

Kwalifikacje: doswiadczenie w pracy w zawodzie

Znajomosc jezyka niemieckiego: dobra (praca w srodowisku niemieckojezycznym, bez tlumacza)

Oferujemy

Wynagrodzenie: od 10,00 Euro brutto/godz.+ 12,00 Euro netto dodatku
/dzien pracy; (wynagrodzenie netto okolo 1400 /1500 euro /miesiac przy
40 godz. tygodniu pracy)

Naszym przyszłym pracownikom oferujemy:

umowę o pracę na czas nieokreślony

atrakcyjne wynagrodzenie

dodatek urlopowy i bożonarodzeniowy według obowiązujących stawek

zgodne z obowiązującymi przepisami ubezpieczenie: na wypadek bezrobocia, wypadku przy pracy, chorobowe oraz emerytalne

ubrania robocze

zorganizowany i opłacony nocleg przez cały okres zatrudnienia

indywidualną pomoc na miejscu przez polskojęzyczna osobę z ramienia firmy

możliwość podnoszenia kwalifikacji zawodowych

odpowiedzialne i pełne wyzwań zadania

stanowiska pracy o niskim poziomie monotonii

przyjazną atmosferę w miejscu pracy

możliwość długoterminowej pracy w Niemczech

... i wiele więcej

Kontakt Siemens / Niemcy: Elektryk - Siemens / Niemcy

Telefon: 914 344 261