ELEKTROMONTER ELEKTRYCZNYCH TRAS KABLOWYCH

Data publikacji: 10-08-2015 10:58:58 | Imię kontaktowe: Sylwia | Region: wielkopolskie | 777 x wyświetlone |

Dla naszego klienta w Wielkiej Brytanii poszukujemy pracowników na
stanowisko

ELEKTROMONTER
ELEKTRYCZNYCH TRAS KABLOWYCH

Zakres obowiązków

montaż
tras kablowych

instalacja
i podłączenia kabli energetycznych i sterowniczych

montaż
rozdzielnic i szaf sterowniczych

prace
pomiarowe

Wymagania:

doświadczenie
w pracy przy obiektach przemysłowych typu spalarnie, pompownie, oczyszczalnie,
rafinerie, huty

wykształcenie
elektryczne (oraz uprawnienia SEP do 1 kV)

umiejętność
czytania dokumentacji technicznej

brak
przeciwwskazań do pracy na wysokości powyżej 3 m

Oferujemy:

zatrudnienie
na podstawie umowy o prace

wynagrodzenie
netto w wysokości 8.000 -8.500 zł
miesięcznie

bezpłatne
zakwaterowanie na czas kontraktu

bezpłatne
dojazdy z miejsca zakwaterowania do pracy

szkolenia
CCNSG (2-letnie uprawienia niezbędne do
pracy na budowach w Wielkiej Brytanii)

narzędzia,
odzież roboczą, środki ochronny BHP zagwarantowane przez pracodawcę

posiłek
regeneracyjny w miejscu pracy

Osoby
zainteresowane prosimy o przesłanie CV na adres agnieszka.pawlak@kcigroup.pl

KCI Recruitment SP.J. numer certyfikatu 4412/1B

Prosimy
o załączenie klauzuli dotyczącej ochrony danych osobowych.

Kontakt Sylwia: ELEKTROMONTER ELEKTRYCZNYCH TRAS KABLOWYCH

Telefon: 616645910