Elektryk przemysłowy ze znajomością języka niemieckiego.Atrakcyjne i terminowe wynagrodzenie

Data publikacji: 29-04-2015 14:01:09 | Imię kontaktowe: Anna | Region: Unia Europejska | Miejscowość: Monachium | 970 x wyświetlone |

Walter-Fach-Kraft to niemiecka firma zatrudniająca wykwalifikowany personel techniczny do
swoich oddziałów w Niemczech oraz Austrii. Wyróżnia nas międzynarodowe
doświadczenie oraz setki zadowolonych kandydatów. Zatrudniamy ponad 2200 osób.

Obecnie
poszukujemy pracowników na stanowisko:

ELEKTRYK
PRZEMYSŁOWY

Miejsce pracy: Niemcy, Monachium

Nr referencyjny: DE/02/IE/2904

Obowiązki:

- Typowe prace elektryczne w obiektach
przemysłowych

- Doprowadzenie podłączeń
elektrycznych

- Podłączanie przewodów do
dystrybutorów i urządzeń, maszyn przemysłowych

- Podłączanie szaf

- Praca według rysunków i planów
technicznych

Wymagania:

- Wykształcenie kierunkowe: elektryk / elektromonter

- Doświadczenie w
zawodzie

- Aktualne certyfikaty i uprawnienia
SEP

- Komunikatywna
znajomość j. niemieckiego - warunek konieczny

- Mile widziane prawo jazdy kat. B, własny
samochód

Oferujemy:

- Niemiecką umowę o pracę na czas
nieokreślony

- Atrakcyjne i terminowe wynagrodzenie

- Ubezpieczenie emerytalne,
zdrowotne, w razie wypadku przy pracy

- Organizację przejazdu i
zakwaterowania

- Płatny urlop

- Możliwość podnoszenia kwalifikacji
zawodowych

- Dodatek świąteczny

- Pomoc w uzyskaniu meldunku, klasy
podatkowej w Niemczech

www.walterfachkraft.de

Zainteresowane osoby naszą ofertą pracy proszę o przesłanie CV w j. niemieckim
wraz klauzulą dotyczącą przetwarzania danych osobowych na adres

info@walterfachkraft.pl z adnotacją na jakie stanowisko
Państwo aplikujecie

lub o
kontakt telefoniczny: +48 71 366 60 81, +48 669 851 420.

Kontakt Anna: Elektryk przemysłowy ze znajomością języka niemieckiego.Atrakcyjne i terminowe wynagrodzenie

Telefon: 0669851420