Elektrycy

Data publikacji: 16-03-2016 14:30:17 | Imię kontaktowe: Tech-Export | Region: mazowieckie | Miejscowość: Niemcy | 840 x wyświetlone |

Naszą główną działalność koncentrujemy w obszarze
budownictwa przemysłowego, energetycznego i chemicznego. Preferujemy
różne formy współpracy jak samodzielna wycena i wykonanie robót, jak
również zajmujemy się wynajmem pracowników i świadczeniem usług
rekrutacyjnych.

Obecnie poszukujemy kandydatów na stanowisko: Elektryk

Miejsce pracy: Niemcy

Nr ref.: Elektryk-2016

Zakres obowiązków:

- montaż instalacji elektrycznych, przyłączenia

- montaż tras kablowych, szaf rozdzielczych

Wymagane:

- doświadczenie na danym stanowisku

- uprawnienia elektryczne

- mile widziana znajomość j. niemieckiego

Oferujemy:

- Zakwaterowanie

- Transport

- Odzież ochronną

- Atrakcyjne wynagrodzenie.

Zainteresowane osoby prosimy o przesyłanie CV na adres:
rekrutacje@tech-export.pl

W tytule prosimy o podanie numeru referencyjnego.

Informujemy, że skontaktujemy się z wybranymi osobami.

Kontakt Tech-Export: Elektrycy

Telefon: 242639321