Elektrycy, Eletromonterzy praca od zaraz w Niemczech

Data publikacji: 14-07-2015 14:14:32 | Imię kontaktowe: Elżbieta | Region: Unia Europejska | Miejscowość: Niemcy | 706 x wyświetlone |

Pośrednictwo Pracy Soberka jest firmą, która zajmuje się rekrutacją dla przedsiębiorstw z długo let­nim
doświadczeniem na niemieckim rynku pracy. Naszym pracownikom zapewniamy solidne
warunki zatrudnienia oparte na niemieckiej umowie o pracę.

W sposób ciągły rekrutujemy i poszukujemy dla naszego klienta kandydatów na
stanowisku pracy:

Elektryk / Elektromonter

Opis stanowiska:

- Praca na stanowisku Elektryka /
Elektromontera

Oferujemy:

umowę o pracę na niemieckich warunkach zawartą z
niemieckim pracodawcą

stawkę godzinową

dietę dzienną

bezpłatne zakwaterowanie

możliwość pracy w nadgodzinach

odzież roboczą oraz narzędzia do pracy

opiekę koordynatora polsko- niemiecko języcznego

Wymagania:

minimum
komunikatywna znajomość języka niemieckiego (wymóg konieczny)

odpowiednie kwalifikacje zawodowe

doświadczenie na stanowisku Elektryka / Elektromontera

prawo jazdy kat. B

własny samochód (mile widziane)

samodzielność, dokładność, dobra
organizacja pracy.

Osoby zainteresowane naszą ofertą pracy prosimy o przesłanie CV oraz skany uprawnień wraz z klauzulą
o zgodzie na przetwarzanie danych osobowych na nasz adres mailowy: rekrutacja@soberka.pl

W tytule prosimy podać nazwę stanowiska „Elektryk / Elektromonter

Dodatkowe informacje na temat naszych ofert otrzymają Państwo pod

numerami telefonów: +48 34 35 02 159, +48 884 375 335 lub na
www.soberka.pl

Zapraszamy również na osobiste spotkania w

siedzibie naszej
firmy 46-300 Olesno Ul.
Drzymały 11.

Biuro czynne od Pn. – Pt.

W godz. 8:00 – 16:00

Kontakt Elżbieta: Elektrycy, Eletromonterzy praca od zaraz w Niemczech

Telefon: 343502159