Elektryk budowlany (Austria)

Data publikacji: 09-10-2013 17:01:20 | Imię kontaktowe: Zeitmann | Region: Unia Europejska | Miejscowość: Austria, okolice Linz | 1683 x wyświetlone |

Obecnie dla naszego austriackiego klienta renomowanej międzynarodowej firmy z branży usług elektrycznych poszukujemy zmotywowanych pracowników na stanowisko:

ELEKTRYK ze znajomością języka niemieckiego

Miejsce pracy: Austria, Linz

Obowiązki:
- Praca na budowach obiektów przemysłowych,
- Wykonywanie instalacji elektrycznych,
- Samodzielny montaż urządzeń technicznych w budynku,
- Montaż szaf sterowniczych,
- Wykonywanie prac instalacyjnych i przyłączeniowych.

Wymagania:
- Wykształcenie kierunkowe,
- Minimum 5 lat udokumentowanego doświadczenia w pracy jako elektryk,
- Uprawnienia do wykonywania pracy na danym stanowisku,
- Komunikatywna znajomość języka niemieckiego (weryfikowana przez pracodawcę telefonicznie),
- Samodzielność w działaniu,
- Mile widziane osoby z własnym samochodem.

Oferujemy:
- Umowę o pracę na warunkach austriackich,
- Gwarancje zatrudnienia w oparciu o austriacki kodeks pracy,
- Ubezpieczenie i gwarancje odprowadzania składek,
- Pomoc w uzyskaniu austriackich świadczeń socjalnych,
- Zakwaterowanie zapewnione przez pracodawcę,
- Atrakcyjne wynagrodzenie.

Osoby zainteresowane prosimy o kontakt telefoniczny 12 661 64 00 lub o przesyłanie następujących dokumentów aplikacyjnych:

- CV ze zdjęciem (mile widziane CV w języku niemieckim)
- Aktualne uprawnienia do wykonywania pracy na danym stanowisku

drogą elektroniczną na adres: rekrutacja@zeitmann.pl z dopiskiem Elektryk/Austria.

Uprzejmie informujemy, że skontaktujemy się wyłącznie z wybranymi kandydatami.

Kontakt Zeitmann: Elektryk budowlany (Austria)

Telefon: 126616400