Elektryk budowlany oraz przemysłowy | Niemcy

Data publikacji: 20-03-2015 16:55:18 | Imię kontaktowe: Elżbieta | Region: Unia Europejska | Miejscowość: Frankfurt | 589 x wyświetlone |

Rübsam Personalvermittlung jest firmą, która zajmuje się rekrutacją dla przedsiębiorstw z ponad 25 letnim doświadczeniem na niemieckim rynku pracy. Naszym pracownikom zapewniamy solidne warunki zatrudnienia na niemieckiej umowie o pracę na czas nieokreślony oraz świadczeniami socjalnymi i dostępem do opieki medycznej. Dbamy o rozwój fachowy oraz językowy pracowników, dlatego organizujemy bezpłatne kursy językowe i dokształcające.

Co nas wyróżnia? Jako nieliczni na rynku pracy zapewniamy pracownikom zatrudnienie przez cały rok.

W sposób ciągły rekrutujemy i poszukujemy kandydatów na stanowisku pracy:

Elektryk przemysłowy | budowlany

Oferujemy:

  • - umowę o pracę na warunkach niemieckich na czas nieokreślony
  • - zatrudnienie ciągłe przez cały rok
  • - ponadtaryfowe wynagrodzenie godzinowe
  • - pracę w pełnym wymiarze godzinowym oraz dodatki za pracę w godzinach nadliczbowych
  • - dieta za każdy przepracowany dzień
  • - opłacone zakwaterowanie (pokój wyposażony z dostępem do kuchni lub
  • z kuchnią)
  • - stałe tygodniowe dodatki pieniężne na przejazdy
  • - możliwość bezpłatnego dokształcania językowego oraz fachowego w naszym centrum szkoleniowym przy pełnym wynagrodzeniu po zatrudnieniu
  • - ochronną odzież roboczą oraz skrzynkę narzędziową
  • - dodatki urlopowe oraz świąteczne
  • - przyporządkowanie odpowiedniej najkorzystniejszej klasy podatkowej,
  • - stałą opiekę koordynatora polskojęzycznego
  • - urlop wypoczynkowy
  • - dodatki pieniężne na dzieci w wieku przedszkolnym 6 roku życia (dodatki
  • do kosztów przedszkola)

Wymagania:

  • - komunikatywna znajomość języka niemieckiego umożliwiająca porozumiewanie
  • - wykształcenie kierunkowe – Elektryk
  • - doświadczenie zawodowe w branży
  • - prawo jazdy kat. B
  • - samochód ( mile widziany)
  • - umięjetność pracy z rysunkiem oraz schematem technicznym
  • - uprawnienia SEP (mile widziane)
  • - doświadczenie w pracy za granicą (mile widziane)

Zadania e.przemysłowy:

  • - okablowywanie maszyn i urządzeń
  • - budowa szaf sterowniczych
  • - okablowywanie szaf na podstawie rysunku technicznego
  • - usuwanie, analiza oraz naprawa wad i błędów
  • - montaż elementów i grup instalacyjnych
  • - montaż grup elektrycznych oraz podłączanie ich według schematów połączeń

Zadania e.budowlany:

  • - montaż instalacji elektrycznych w budynkach mieszkalnych, centrach handlowych
  • - montaż tras kablowych, gniazdek, przełączników, oświetlenia
  • - montaż oraz okablowywanie skrzynek bezpiecznikowych

    Osoby zainteresowane naszą ofertą pracy prosimy o przesłanie CV wraz z klauzulą

    o zgodzie na przetwarzanie danych osobowych na nasz adres mailowy: biuro@praca-niemcy.com.pl

    W tytule prosimy podać nazwę stanowiska „Elektryk przemysłowy”

    Dodatkowe informacje na temat naszych ofert otrzymają Państwo

    pod numerami telefonów: +48 34 35 02 159, +48 884 375 335

    Biuro czynne w godzinach 9:00 - 16:00, w dniach od poniedziałku do piątku.

    Więcej ofert pracy naszej firmy znajdą Państwo na naszej stronie

    internetowej: http://www.praca-niemcy.com.pl

    Zapraszamy również na osobiste spotkania

    w siedzibach naszych firm.

    Kontakt Elżbieta: Elektryk budowlany oraz przemysłowy | Niemcy

    Telefon: 343502159