elektryk budowlany z j.niemieckim. Od zaraz.

Data publikacji: 12-05-2015 11:34:30 | Imię kontaktowe: Anna | Region: Unia Europejska | Miejscowość: Berlin | 670 x wyświetlone |

Firma Walter-Fach-Kraft to renomowana niemiecka Agencja Pracy istniejąca na
rynku już od 17 lat. Posiadamy ponad 30 oddziałów na terenie Niemiec oraz
Austrii. Zatrudniamy ponad 2200 osób. Dla naszych przyszłych pracowników
posiadamy bardzo atrakcyjne oferty pracy w wielu branżach.

Obecnie szukamy
pracowników na stanowisko:

ELEKTRYK BUDOWLANYNr. referencyjny :
DE/BauE/1205

Miejsce
pracy: Niemcy , Dresden, Lipsk, Erfurt,
Wernshausen, Berlin

Obowiązki:

Wykonywanie instalacji elektrycznych i odgromowych w
budynkach

Kucie otworów i
wnek pod puszki i rozdzielnice

Kładzenie kabli

Układanie tras przewodow

Wymagania:

Doświadczenie w pracy
na w/w stanowisku

Ważne uprawnienia SEP

Znajomość rysunku technicznego, schematów i symboli

Komunikatywna znajomość j. niemieckiego

Mile widziane prawo jazdy kat. B, własny samochód

Oferujemy:

Niemiecką umowę o pracę na czas nieokreślony

Pełen pakiet socjalny

Organizację przejazdu i zakwaterowania

Płatny urlop + dodatek świąteczny

Regularne zjazdy do Polski

Możliwość podnoszenia kwalifikacji zawodowych

Pomoc w uzyskaniu meldunku w Niemczech, klasy podatkowej

Zainteresowane osoby
naszą ofertą pracy proszę o przesłanie CV w j. niemieckim wraz klauzulą
dotyczącą przetwarzania danych osobowych
na adres e-mail :

info@walterfachkraft.pl

Bedziemy kontaktować się
wybranymi kandydatami:

Walter-Fach-Kraft
Personal GmbH

ul. Olawska 17

50-123 Wrocław

Tel: +48 71 3666 081

Tel: +48 71 3666 802

Tel kom : + 48 669 851 420

Inne nasze aktualne
oferty znajdziecie Państwo na stronie: www.walterfachkraft.de

Kontakt Anna: elektryk budowlany z j.niemieckim. Od zaraz.

Telefon: 0669851420

captcha

Wyślij do mnie email z linkiem do zarządzania ogłoszeniem