Elektryk .Niemieckie warunki zatrudnienia.

Data publikacji: 05-05-2015 14:40:43 | Imię kontaktowe: Anna | Region: Unia Europejska | Miejscowość: Leipzig | 695 x wyświetlone |

Walter-Fach-Kraft to
istniejąca na rynku od 1997 renomowana niemiecka firma zatrudniająca fachowców
w wielu branżach. Naszą solidność i
uczciwość potwierdza ponad 2200 zatrudnionych pracowników. Naszymi mocnymi
stronami są: zaangażowanie, dostępność i
dbałość o swoich pracowników. Nasze
hasło przewodnie brzmi:

Zadowoleni pracownicy = Zadowoleni klienci.

Obecnie poszukujemy osób na
stanowisko:

ELEKTRYK z j.niemieckim

Niemcy, Leipzig

Nr
referencyjny: DE/01/ IE/0505

Obowiązki:

Montaż instalacji elektrycznych, kabli

Kładzenie nowych instalacji

Układanie tras przewodów

- Umiejętność czytania rysunków technicznych

Wymagania:

- Doświadczenie w pracy w zawodzie : elektryk /
elektromonter

- Aktualne uprawnienia SEP

Komunikatywna znajomość j. niemieckiego - warunek konieczny

Mile widziane : prawo jazdy kat. B, własny samochód

Oferujemy:

- Niemiecką umowę o
pracę na czas nieokreślony

- Atrakcyjne i terminowe
wynagrodzenie

- Prace na pełen etat - 40 H + nadgodziny

- Płatne nadgodziny, płatny
urlop, dodatek świąteczny

- Ubezpieczenie emerytalne, zdrowotne, rentowe

- Organizację zakwaterowania w dobrych warunkach

- Pomoc w uzyskaniu klasy podatkowej, meldunku w Niemczech,

- Wypłacamy zaliczki

- Zapewniamy regularne zjazdy do Polski

Wykorzystaj swoją szansę - zgłoś się już
dziś!!!

Zainteresowane osoby naszą ofertą pracy proszę o przesłanie CV w j.
niemieckim na adres

info@walterfachkraft.pl

z
adnotacją na jakie stanowisko Państwo aplikujecie

lub o kontakt telefoniczny:

+48 71 366 64 55,

+48 669 851 420.

Kontakt Anna: Elektryk .Niemieckie warunki zatrudnienia.

Telefon: 0669851420