ELEKTRYK PRZEMYSŁOWY

Data publikacji: 28-04-2015 14:15:24 | Imię kontaktowe: WalterFachKraft Personal GmbH | Region: Unia Europejska | Miejscowość: Monachium | 732 x wyświetlone |

Walter-Fach-Kraft
to niemiecka firma
zatrudniająca wykwalifikowany personel techniczny do swoich
oddziałów w Niemczech oraz Austrii. Wyróżnia nas międzynarodowe
doświadczenie oraz setki zadowolonych kandydatów. Zatrudniamy ponad
1700 osób.

Obecnie
poszukujemy pracowników na stanowisko:

ELEKTRYK
PRZEMYSŁOWY

Miejsce
pracy: Niemcy, München

Nr
referencyjny: DE/02/IE

Obowiązki:

Typowe prace elektryczne w w obiektach przemysłowych

Doprowadzenie podłączeń elektrycznych

Podłączanie przewodów do dystrybutorów i urządzeń, maszyn
przemysłowych

Podłączanie szaf

Praca według rysunków i planów technicznych

Wymagania:

Wykształcenie kierunkowe: elektryk
/ elektromonter

Doświadczenie
w zawodzie

Aktualne certyfikaty i uprawnienia SEP

Komunikatywna znajomość j. niemieckiego - warunek konieczny

- Mile
widziane prawo jazdy kat. B, własny samochód

Oferujemy:

Niemiecką umowę o pracę na czas nieokreślony

Atrakcyjne i terminowe wynagrodzenie

Ubezpieczenie emerytalne, zdrowotne, w razie wypadku przy pracy

Organizację przejazdu i zakwaterowania

Płatny urlop

Możliwość podnoszenia kwalifikacji zawodowych

Dodatek świąteczny

Pomoc w uzyskaniu meldunku, klasy podatkowej w Niemczech

www.walterfachkraft.de

Zainteresowane
osoby naszą ofertą pracy proszę o przesłanie CV w j. niemieckim
wraz klauzulą dotyczącą przetwarzania danych osobowych na adres

info@walterfachkraft.pl
z adnotacją na jakie stanowisko Państwo aplikujecie

lub o
kontakt telefoniczny: +48 71 366 60 81, +48 669 851 420.

Kontakt WalterFachKraft Personal GmbH: ELEKTRYK PRZEMYSŁOWY

Telefon: 669851420