Elektryk przemysłowy na terenie Holandii/Niemiec

Data publikacji: 06-03-2017 12:44:01 | Imię kontaktowe: Michał | Region: śląskie | 602 x wyświetlone |

Elektryk Przemysłowy - Holandia !!

Dla naszego zagranicznego klienta poszukujemy specjalistów w dziedzinie elektryki przemysłowej, z doświadczeniem.
W ofercie posiadamy projekty na terenie Holandii, jak i Niemiec. W przypadku wszystkich projektów wymagamy minimum komunikatywnej znajomości języka angielskiego.

Opis stanowiska:
-czytanie / rozumienie schematów elektrycznych i symboli
-montaż przewodów według rysunku technicznego -montaż tras kablowych
-podłączanie przewodów do dystrybutorów i urządzeń przemysłowych
-na niektórych projektach
-montaż szaf sterowniczych

Wymagania:
-doświadczenie jako elektryk przemysłowy min. 3 lata na obiektach przemysłowych (np. stocznie, petrochemie, rafinerie, zakłady chemiczne, elektrownie, fabryki itp)
-mile widziane doświadczenie w budowie paneli sterowniczych
-min. komunikatywna znajomość języka angielskiego- weryfikowana rozmową z naszym konsultantem!!
-mile widziane VCA i SOFI
-mile widziane prawo jazdy i własny samochód (potrzebny jest przynajmniej 1 samochód na dwie osoby)
Oferujemy:
Holandia:
-ok. 2 038 euro netto na miesiąc przy 40h/tydzień - posiadanie własnego samochodu
-ok. 1 865 euro netto na miesiąc przy 40h/tydzień - bez samochodu
-zapewnione zakwaterowanie
-zapewnione ubezpieczenie, płatne przez pracownika
Aby aplikować, należy wysłać CV na adres holandia@eurowork.net.pl z dopiskiem "Elektryk do Michała".

Kontakt Michał: Elektryk przemysłowy na terenie Holandii/Niemiec

Telefon: 501192907

captcha

Wyślij do mnie email z linkiem do zarządzania ogłoszeniem