Elektryk przemysłowy | Niemcy

Data publikacji: 27-03-2015 14:06:18 | Imię kontaktowe: Elżbieta | Region: Unia Europejska | Miejscowość: Frankfurt | 693 x wyświetlone |

Rübsam Personalvermittlung jest firmą, która zajmuje się rekrutacją dla przedsiębiorstw z ponad 25 letnim doświadczeniem na niemieckim rynku pracy. Naszym pracownikom zapewniamy solidne warunki zatrudnienia na niemieckiej umowie o pracę na czas nieokreślony oraz świadczeniami socjalnymi i dostępem do opieki medycznej. Dbamy o rozwój fachowy oraz językowy pracowników, dlatego organizujemy bezpłatne kursy językowe i dokształcające.

Co nas wyróżnia? Jako nieliczni na rynku pracy zapewniamy pracownikom zatrudnienie przez cały rok.

W sposób ciągły rekrutujemy i poszukujemy kandydatów na stanowisku pracy:

Elektryk przemysłowy

Oferujemy:

  • - umowę o pracę na warunkach niemieckich na czas nieokreślony

  • - zatrudnienie ciągłe przez cały rok

  • - ponadtaryfowe wynagrodzenie godzinowe

  • - pracę w pełnym wymiarze godzinowym oraz dodatki za pracę w godzinach nadliczbowych

  • - dieta za każdy przepracowany dzień

  • - opłacone zakwaterowanie (pokój wyposażony z dostępem do kuchni lub

  • z kuchnią)

  • - stałe tygodniowe dodatki pieniężne na przejazdy

  • - możliwość bezpłatnego dokształcania językowego oraz fachowego w naszym centrum szkoleniowym przy pełnym wynagrodzeniu po zatrudnieniu

  • - ochronną odzież roboczą oraz skrzynkę narzędziową

  • - dodatki urlopowe oraz świąteczne

  • - przyporządkowanie odpowiedniej najkorzystniejszej klasy podatkowej,

  • - stałą opiekę koordynatora polskojęzycznego

  • - urlop wypoczynkowy

  • - dodatki pieniężne na dzieci w wieku przedszkolnym 6 roku życia (dodatki

  • do kosztów przedszkola)

Wymagania:

  • - komunikatywna znajomość języka niemieckiego umożliwiająca porozumiewanie

  • - wykształcenie kierunkowe – Elektryk

  • - doświadczenie zawodowe w branży

  • - prawo jazdy kat. B

  • - samochód ( mile widziany)

  • - umięjetność pracy z rysunkiem oraz schematem technicznym

  • - uprawnienia SEP (mile widziane)

  • - doświadczenie w pracy za granicą (mile widziane)

Zadania:

  • - okablowywanie maszyn i urządzeń

  • - budowa szaf sterowniczych

  • - okablowywanie szaf na podstawie rysunku technicznego

  • - usuwanie, analiza oraz naprawa wad i błędów

  • - montaż elementów i grup instalacyjnych

  • - montaż grup elektrycznych oraz podłączanie ich według schematów połączeń

Osoby zainteresowane naszą ofertą pracy prosimy o przesłanie CV wraz z klauzulą

o zgodzie na przetwarzanie danych osobowych na nasz adres mailowy: biuro@praca-niemcy.com.pl

W tytule prosimy podać nazwę stanowiska „Elektryk przemysłowy

Dodatkowe informacje na temat naszych ofert otrzymają Państwo

pod numerami telefonów: +48 34 35 02 159, +48 884 375 335

Biuro czynne w godzinach 9:00 - 16:00, w dniach od poniedziałku do piątku.

Więcej ofert pracy naszej firmy znajdą Państwo na naszej stronie

internetowej: http://www.praca-niemcy.com.pl

Zapraszamy również na osobiste spotkania

w siedzibach naszych firm.

Kontakt Elżbieta: Elektryk przemysłowy | Niemcy

Telefon: 343502159

captcha

Wyślij do mnie email z linkiem do zarządzania ogłoszeniem