Elektryk przemysłowy ze znajomością j. angielskiego

Data publikacji: 19-05-2017 08:12:04 | Imię kontaktowe: Michał | Region: Unia Europejska | Miejscowość: Amsterdam | 659 x wyświetlone |

Dla naszego zagranicznego klienta poszukujemy doświadczonych elektryków przemysłowych do pracy na różnych projektach, na terytorium Holandii.

Główne obowiązki:
- Czytanie / rozumienie schematów elektrycznych i symboli
- Montaż przewodów według rysunku technicznego
montaż tras kablowych
- Podłączanie przewodów do dystrybutorów i urządzeń przemysłowych
- Na niektórych projektach - montaż szaf sterowniczych

Wymagania:
- Doświadczenie jako elektryk przemysłowy min. 3 lata na obiektach przemysłowych (np. stocznie, petrochemie, rafinerie, zakłady chemiczne, elektrownie, fabryki itp)
- Mile widziane doświadczenie w budowie paneli sterowniczych
- Min. komunikatywna znajomość języka angielskiego/niemieckiego- weryfikowana rozmową z naszym konsultantem!!
- Mile widziane VCA i SOFI
- Mile widziane prawo jazdy i własny samochód

Oferujemy:
-ok. 2 038 euro netto na miesiąc przy 40h/tydzień- posiadanie własnego auta
-ok. 1 865 euro netto na miesiąc przy 40h/tydzień- bez auta
- Darmowe zakwaterowanie
- Zapewnione ubezpieczenie, płatne przez pracownika

Kontakt Michał: Elektryk przemysłowy ze znajomością j. angielskiego

Telefon: 48501192907