Elektryk przemysłowy ze znajomością języka angielskiego/holenderskiego

Data publikacji: 07-09-2017 13:59:11 | Imię kontaktowe: Michał | Region: Unia Europejska | 561 x wyświetlone |

Euro Work Agencja
Pośrednictwa Pracy od 11 lat świadczy swoje usługi na najwyższym
poziomie, zapewniając pracownikom dostęp do stabilnych i
umożliwiających rozwój ofert pracy na rynku Unii Europejskiej.
Nasza firma pracuje zgodnie z prawem Unii Europejskiej – posiadamy
certyfikat Ministerstwa Pracy nr 2476.

Dbamy o to, aby każdy
pracownik był zatrudniony w oparciu o umowę o pracę, miał
zapewnione ubezpieczenie, pakiet socjalny, transport i w miarę
potrzeb zakwaterowanie.

Staramy się aby zarówno
proces rekrutacji, jak i warunki oferowanego zatrudnienia były
zawsze transparentne, gwarantując kompleksowe wsparcie nawet po
rozpoczęciu pracy u pracodawcy zagranicznego.

Dla naszego holenderskiego
Klienta, szukamy doświadczonych i zmotywowanych specjalistów na
stanowisko:

Elektryk przemysłowy
ze znajomością języka angielskiego/holenderskiego i samochodem!

Miejsce pracy: Holandia

Różne projekty na terenie
Holandii oraz w Niemczech

Wyjazd: od zaraz!

Obowiązki:

  • Czytanie / rozumienie
    schematów elektrycznych i symboli

  • Montaż przewodów
    według rysunku technicznego

  • Montaż tras kablowych

  • Podłączanie przewodów
    do dystrybutorów i urządzeń przemysłowych

  • Na niektórych
    projektach - montaż szaf sterowniczych

Wymagania:

  • Doświadczenie jako
    elektryk przemysłowy min. 3 lata na obiektach przemysłowych (np.
    stocznie, petrochemie, rafinerie, zakłady chemiczne, elektrownie,
    fabryki itp)

  • Mile widziane
    doświadczenie w budowie paneli sterowniczych

  • Min. komunikatywna
    znajomość języka angielskiego/holenderskiego- weryfikowana
    rozmową z naszym konsultantem!!

  • Mile widziane VCA i
    SOFI

  • Mile widziane prawo
    jazdy i własny samochód (potrzebny jest przynajmniej 1 samochód
    na dwie osoby)

Oferujemy:

  • Wynagrodzenie:

    -ok. 2 038 euro netto na
    miesiąc przy 40h/tydzień- posiadanie własnego samochodu

    -ok. 1 865 euro netto na
    miesiąc przy 40h/tydzień- brak własnego samochodu

  • Dieta 143 euro netto na
    miesiąc

  • Dodatek za używanie
    prywatnych narzędzi (wkrętaki, zaciskarki, kask, buty i.t.p.)

  • Zakwaterowanie

  • Zapewnione
    ubezpieczenie, płatne przez pracownika

Aby aplikować na tę
ofertę, należy przesłać CV na adres holandia@eurowork.net.pl z
dopiskiem: electro do Michała

Kontakt Michał: Elektryk przemysłowy ze znajomością języka angielskiego/holenderskiego

Telefon: 48501192907

captcha

Wyślij do mnie email z linkiem do zarządzania ogłoszeniem