Elektryk przemysłowy ze znajomością języka niemieckiego. Kindergeld

Data publikacji: 29-04-2015 13:57:43 | Imię kontaktowe: Anna | Region: Unia Europejska | Miejscowość: Monachium | 692 x wyświetlone |

Niemiecka firma Walter-Fach-Kraft poszukuje pracowników na
stanowisko:

ELEKTRYK PRZEMYSŁOWY - NIEMCY - ATRAKCYJNE WYNAGRODZENIE

Miejsce pracy: Niemcy-Monachium

Nr referencyjny: DE/02/IE/2904

Obowiązki:

- Praca przy instalacjach
elektrycznych w obiektach przemysłowych

- Doprowadzenie podłączeń
elektrycznych

- Podłączanie przewodów do
dystrybutorów i maszyn przemysłowych

- Montaż przewodów według rysunku
technicznego

Wymagania:

- Wykształcenie kierunkowe: elektryk / elektromonter

- Doświadczenie w zawodzie

- Aktualne certyfikaty i
uprawnienia SEP

- Komunikatywna znajomość j. niemieckiego - warunek
konieczny

- Mile widziane prawo jazdy kat. B, własny samochód

Oferujemy:

- Niemiecką umowę o pracę na czas
nieokreślony

- Atrakcyjne i terminowe
wynagrodzenie

- Pełen pakiet socjalny

- Organizację przejazdu i
zakwaterowania

- Płatny urlop

- Możliwość podnoszenia
kwalifikacji zawodowych

- Dodatek świąteczny

- Pomoc w uzyskaniu meldunku w
Niemczech, Kindergeld (dodatek rodzinny)

Zainteresowane osoby naszą ofertą pracy proszę o przesłanie
CV w j. niemieckim wraz klauzulą dotyczącą przetwarzania danych osobowych na adres e-mail

info@walterfachkraft.pl

Bedziemy kontaktować się wybranymi kandydatami:

Walter-Fach-Kraft Personal GmbH

ul. Olawska 17

50-123 Wrocław

Tel: +48 71 3666 081

Tel: + 48 669 851 420

Inne nasze aktualne oferty znajdziecie Państwo na stronie wHYPERLINK "http://www.walterfachkraft.pl/"ww.walterfachkraft.de

Posiadamy ponad 30 oddziałów w
Niemczech oraz Austrii. Zatrudniamy ponad 2200 osób. Dla naszych przyszłych
pracowników posiadamy atrakcyjne oferty pracy. Współpracujemy ściśle z naszymi
niemieckimi partnerami. Wyróżnia nas międzynarodowe doświadczenie, setki
zadowolonych kandydatów, którzy dzięki nam rozwijają swoje umiejętności
zawodowe za granicą.

Kontakt Anna: Elektryk przemysłowy ze znajomością języka niemieckiego. Kindergeld

Telefon: 0669851420