Elektryk-swrwisant .Niemieckie warunki zatrudnienia.

Data publikacji: 12-05-2015 11:31:55 | Imię kontaktowe: Anna | Region: Unia Europejska | Miejscowość: Stuttgart | 686 x wyświetlone |

Walter-Fach-Kraft to
istniejąca na rynku od 1997 renomowana niemiecka firma zatrudniajca fachowców w
wielu branżach. Naszą solidność i
uczciwość potwierdza ponad 2200 zatrudnionych pracowników. Naszymi mocnymi
stronami są: zaangażowanie, dostępność i
dbalość o swoich pracowników. Obecnie poszukujemy osób na stanowisko:

ELEKTRYK
- SERWISANT

Niemcy, Meiningen, Fulda, Stuttgart

Nr
referencyjny: DE/ES/01/1205

Obowiązki:

Praca jako elektryk - serwisant w przemyśle spożywczym

- Nadzór, kontrola oraz naprawa maszyn produkcyjnych

Wymagania:

- Doświadczenie w zawodzie : elektryk, elektryk
przemysłowy, serwisant

- Aktualne uprawnienia SEP

- Komunikatywna znajomość j.
niemieckiego - warunek konieczny

Gotowość do pracy w systemie zmianowym

Prawo jazdy kat. B, własny samochód

Oferujemy:

- Niemiecką umowę o pracę na czas nieokreślony

- Atrakcyjne i terminowe wynagrodzenie

- Ubezpieczenie emerytalne, zdrowotne, w razie wypadku przy pracy

- Organizację zakwaterowania

- Płatny urlop, nadgodziny,

- Dodatek świąteczny

- Pomoc w uzyskaniu klasy podatkowej, meldunku w Niemczech,

Wykorzystaj swoją
szansę, nie czekaj - zgłoś się już dziś!!!

Zainteresowane
osoby naszą ofertą pracy proszę o przesłanie CV w j. niemieckim wraz klauzulą dotyczącą przetwarzania danych
osobowych na adres e-mail

info@walterfachkraft.pl

Uprzejmie informujemy, że skontaktujemy się
wyłącznie z wybranymi kandydatami.

Walter-Fach-Kraft Personal
GmbH

ul.
Olawska 17

50-123
Wrocław

Tel: +48 71 3666 081

Tel: +48 71 3666 802

Tel:
+ 48 669 851 420

Inne
nasze aktualne oferty znajdziecie Państwo na stronie www.walterfachkraft.de

Kontakt Anna: Elektryk-swrwisant .Niemieckie warunki zatrudnienia.

Telefon: 0669851420