Elektryk ze znajomością języka niemieckiego. Frankfurt am Main

Data publikacji: 17-05-2015 13:38:01 | Imię kontaktowe: Anna | Region: Unia Europejska | Miejscowość: Frankfurt am Main | 902 x wyświetlone |

Walter-Fach-Kraft to istniejąca na rynku od 1997 renomowana niemiecka firma zatrudniająca
fachowców w wielu branżach. Naszą
solidność i uczciwość potwierdza ponad 2200 zatrudnionych pracowników. Naszymi
mocnymi stronami są: zaangażowanie, dostępność
i dbałość o swoich pracowników.

Obecnie poszukujemy osób na
stanowisko:

ELEKTRYK

Niemcy,
Frankfurt am Main

Nr referencyjny: DE/01/ IE/1505

Obowiązki:

Montaż instalacji elektrycznych, kabli

Kładzenie nowych instalacji

Utrzymywanie sprawności instalacji elektrycznej oraz urządzeń elektrycznych

Wykonywanie prac instalacyjnych i przyłączeniowych

- Umiejętność czytania rysunków technicznych

Wymagania:

- Doświadczenie w pracy w zawodzie : elektryk /
elektromonter (mile widziane na terenie Niemiec)

- Aktualne uprawnienia SEP

- Komunikatywna znajomość j.
niemieckiego - warunek konieczny

Mile widziane : prawo jazdy kat. B, własny samochód

Oferujemy:

- Niemiecką umowę o pracę
na czas nieokreślony

- Atrakcyjne i
terminowe wynagrodzenie

- Ubezpieczenie emerytalne,
zdrowotne, rentowe

- Organizację zakwaterowania

- Płatny urlop, nadgodziny,

- Dodatek świąteczny

- Pomoc w uzyskaniu
klasy podatkowej, meldunku w Niemczech,

Wykorzystaj swoją
szansę, nie czekaj - zgłoś się już dziś!!!

Zainteresowane
osoby naszą ofertą pracy proszę o przesłanie CV w j. niemieckim wraz klauzulą dotyczącą przetwarzania danych
osobowych na adres e-mail

info@walterfachkraft.pl

Uprzejmie informujemy, że skontaktujemy się
wyłącznie z wybranymi kandydatami.

Walter-Fach-Kraft Personal
GmbH

ul.
Olawska 17

50-123
Wrocław

Tel: +48 71 3666 081

Tel: +48 71 3666 802

Tel
kom: + 48 669 851 420

Inne
nasze aktualne oferty znajdziecie Państwo na stronie

Kontakt Anna: Elektryk ze znajomością języka niemieckiego. Frankfurt am Main

Telefon: 0669851420

captcha

Wyślij do mnie email z linkiem do zarządzania ogłoszeniem