Elektryk ze znajomością języka niemieckiego. Niemieckie warunki zatrudnienia. Stuttgart

Data publikacji: 13-05-2015 20:49:19 | Imię kontaktowe: Anna | Region: Unia Europejska | Miejscowość: Stuttgart | 711 x wyświetlone |

Walterfachkraft- elitarny, sprawdzony przez ponad 2200 zadowolonych
pracowników, niemiecki pracodawca.

Od 17 lat organizuje bezpieczne i
legalne zatrudnienie. Posiada oferty pracy na terenie Niemiec, dla specjalistów
różnych branż, tj.: gastronomia, budownictwo, energetyka, informatyka, motoryzacja,
przemysł, medycyna.

Dzięki
fachowej obsłudze wciąż poszerzamy grono zadowolonych pracowników. Relacje z klientami budujemy bazując na wzajemnym
szacunku i zrozumieniu.

Obecnie poszukujemy osób na stanowisko:

ELEKTRYK ZE ZNAJOMŚCIĄ
J.NIEMIECKIEGO!

Miejsce pracy: Niemcy- Stuttgart

Nr referencyjny: DE/ELST/1305

Opis stanowiska:

- Montaż instalacji elektrycznych w mieszkaniach,
budynkach przemysłowych

- Przegląd, konserwacja, naprawa instalacji

- Wykonywanie prac instalacyjnych i przyłączeniowych

- Umiejętność czytania rysunków technicznych

Oferujemy:

- Atrakcyjną stawkę godzinową

- Zatrudnienie długofalowe, w jednym miejscu

- Niemiecką umowę o prace

- Możliwość pracy w nadgodzinach

- Dodatek do nadgodzin, płatny urlop

- Pakiet ubezpieczeniowy - składki opłacane w Niemczech

- Pomoc w formalnościach związanych z podjęciem pracy - klasa podatkowa,

meldunek

- Cotygodniowe zaliczki na konto

- Zakwaterowanie zapewnione przez pracodawcę

- Stały kontakt z oddziałem w Polsce

Wymagania:

- Komunikatywnej znajomości języka niemieckiego (wymóg
konieczny)

- Doświadczenia zawodowego na stanowisku Elektryk

- Ważne uprawnienia SEP

- Prawo jazdy kat. B oraz mile widziany samochód

Wykorzystaj swoją szansę, nie czekaj -

Zainteresowanych kandydatów prosimy o przesłanie swojego CV w języku polskim
lub niemieckim na adres:

info@walterfachkraft.pl

Prosimy o załączenie klauzuli: "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich
danych osobowych dla potrzeb procesu rekrutacji, zgodnie z Ustawa z 2002 roku o
ochronie danych osobowych (Dz. U. nr 101 poz. 926, ze zmianami)."Uprzejmie
informujemy, że kontaktujemy się z wybranymi Kandydatami

Uprzejmie informujemy, iż
skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami.

Walter-Fach-Kraft Personal GmbH

ul. Olawska
17

50-123
Wrocław

Tel: + 48 713666081

+48 71 3666802

Tel
kom: + 48 669 851 420

Inne nasze
aktualne oferty znajdziecie Państwo na stronie www.walterfachkraft.de

Kontakt Anna: Elektryk ze znajomością języka niemieckiego. Niemieckie warunki zatrudnienia. Stuttgart

Telefon: 0669851420