Elektryków

Data publikacji: 23-06-2021 10:10:01 | Imię kontaktowe: Weldtech industry service | Region: pomorskie | Miejscowość: Gdynia | 305 x wyświetlone |

Opis stanowiska:

-montaż instalacji elektrycznych przemysłowych

-prowadzenie okablowania na obiektach przemysłowych

Od kandydatów oczekujemy:

-bardzo dobra znajomość instalacji elektrycznych

-doświadczenie w pracy na stanowisku
elektryka

-znajomość języka
niemieckiego lub angielskiego w stopniu dobrym mile widziana

-uprawnień elektrycznych
od 1 do 20kV

Oferujemy:

-wynagrodzenie od 14E-18E
Netto/1h

- bezpłatne zakwaterowanie na czas trwania projektów

- bezpłatny transport

- odzież ochronna

Prosimy
o kontakt mailowy na rekrutacja@weldtech-industrial.com

lub
telefoniczny pod numerem 533-060-303.

Informujemy,
iż, skontaktujemy się z wybranymi
kandydatami.

Prosimy o dodanie klauzuli:

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych
w celu tej i przyszłych rekrutacji zgodnie z art. 6 ust. 1 lit. a
Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia
2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych
osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia
dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych).

Kontakt Weldtech industry service: Elektryków

Telefon: 533060303