ELEKTYRYCY-NIEMIECKA UMOWA, KINDERGELD, POLSKI KOORDYNATOR

Data publikacji: 30-07-2016 18:56:26 | Imię kontaktowe: PAV | Region: Unia Europejska | Miejscowość: Niemcy | 798 x wyświetlone |

Nasi zagraniczni kontrahenci poszukują stale pracowników na stanowisko:

ELEKTRYK, ELEKTROMONTER

Miejsce pracy: rózne miasta , Niemcy

WYMAGANIA:
  • znajomośc języka niemieckiego pozwalająca na porozumienie się w miejscu pracy
  • wykształcenie kierunkowe lub doświadczenie w zawodzie
  • prawo jazdy i własne auto mile widziane

ZAKRES OBOWIĄZKÓW:
  • wszelkie prace związane elektryczne

OFERUJEMY:
  • niemiecka umowę o pracę ze wszelkimi świadczeniami socjalnymi m.in. ubezpieczenie
  • atrakcyjne wynagrodzenie godzinowe plus dodatki
  • organizacja noclegów w wielu ofertach nocleg jest juz opłacony przez pracodawcę
  • możliwe zaliczki juz po pierwszym tygodniu pracy
  • możliwośc pracy w Teamach
  • możliwośc pracy w godzinach nadliczbowych ( z 25% dodatkiem do stawki podstawowej)
  • pomoc polskiego koordynatora

Informacji w języku polskim na temat ofert pracy można uzyskać pod numerem tel 603033586,603031581 pon. do pt. w godz. 8.00-16.00

W razie zainteresowania prosze o przesłanie CV w jez. polskim i niemickim na maila:

elektryk.niemcy@gmail.com lub zlozyc aplikacje poprzez nasza strone www.praca-wniemczech.eu ( nie jest wymagane wowczas CV niemieckie)

Prosimy o załączenie klauzuli:

Kontakt PAV : ELEKTYRYCY-NIEMIECKA UMOWA, KINDERGELD, POLSKI KOORDYNATOR

Telefon: 603033586