ELEKTYRYCY-NIEMIECKA UMOWA, KINDERGELD, POLSKI KOORDYNATOR,GRATIS ZAKWATEROWanIE

Data publikacji: 24-09-2016 20:29:39 | Imię kontaktowe: Agnes | Region: Unia Europejska | Miejscowość: Niemcy | 623 x wyświetlone |

Firma .PAV obecnie poszukuje pracownika na stanowisko:

ELEKTRYK

Miejsce pracy: Niemcy

WYMAGANIA:
  • język niemiecki pozwalający na prostą komunikację w miejscu pracy
  • wykształcenie kierunkowe lub doświdczenie w zawodzie
  • prawo jazdy i auto- dodatkowy atut
ZAKRES OBOWIĄZKÓW:
  • wszelkie prace związane z elektryką

OFERUJEMY:
  • umowa o pracę w stabilnej firmie na niemieckich warunkach z pełnym
  • pakietem socjalnym
  • atrakcyjne wynagrodzenie godzinowe plus dodatki na pokrycie kosztów utrzymania
  • zapewniamy opiekę polskiego tłumacza podczas pracy
  • PRACA RÓWNIEŻ W JEDNYM MIEJSCU !
  • pracodawca zajmuje sie wynajmem mieszkania i w większości ofert je opłaca
  • również mozliwośc pracy w teamie, gdzie jedna osoba musi znać komunikatywnie język niemiecki.

Chętnych prosimy o zlozenie aplikacji poprzez nasza strone www.praca-wniemczech.eu lub o przeslanie cv polskiego i niemieckiego na adres:

elektryk.niemcy@gmail.com

Kontakt Agnes: ELEKTYRYCY-NIEMIECKA UMOWA, KINDERGELD, POLSKI KOORDYNATOR,GRATIS ZAKWATEROWanIE

Telefon: 603033586

captcha

Wyślij do mnie email z linkiem do zarządzania ogłoszeniem