Praca dla Elektryka, Niemcy

Data publikacji: 16-02-2016 16:02:09 | Imię kontaktowe: Walter Fach Kraft | Region: Unia Europejska | Miejscowość: Frankfurt am Main | 1056 x wyświetlone |

Walter-Fach-Kraft Personal GmbH - Jesteśmy sprawdzoną niemiecką firmą z wieloletnim doświadczeniem na międzynarodowym rynku. Posiadamy 33 odziały na terenie Niemiec, rozwijamy również swoją działalność w Polsce. Dewiza Naszej firmy to rzetelność i wsparcie dla osób, które zatrudniamy. Uczciwość, obopólne zaangażowanie i zaufanie ma dla Nas ogromne znaczenie. Aby zadowolić Naszych pracowników dokładamy wszelkich starań, by każda z ofert przez Nas proponowanych była opatrzona odpowiednio wysokimi standardami i atrakcyjną płacą. Dajemy Ci gwarancję legalności w zamian za chęć oraz gotowość do pracy.

Poszukujemy osób na stanowisko:

Elektryk z jęz. niemieckim

Miejsce pracy: Niemcy, Frankfurt am Main

Zakres obowiązków:

- montaż i naprawy instalacji elektrycznych,
- instalowanie sieci elektrycznych,
- konserwacja kabli napowietrznych i elektrycznych,
- trzymanie się ustaleń dokumentacji technicznej,
- wykonywanie pomiarów,
- ocena stanu technicznego instalacji

Wymagania:

- doświadczenie w zawodzie (warunek konieczny),
- dobra organizacja pracy i skupienie,
- znajomość języka niemieckiego w stopniu komunikatywnym (warunek konieczny),
- ważne uprawnienia elektryczne,
- dokładność i sumienność,
- sprawność fizyczna i manualna.

Dlaczego warto do Nas aplikować?

- zatrudnienie w oparciu o niemiecką umowę o pracę,
- pełny etat
- płatne nadgodziny,
- gwarantowane, terminowe wynagrodzenie,
- stabilne zatrudnienie,
- możliwość rozwoju zawodowego,
- wszystkie świadczenia socjalne,
- dodatek świąteczny,
- pomoc przy organizacji zakwaterowania i meldunku w Niemczech,
- bliski dojazd do miejsca pracy,
- pracę w renomowanej firmie,
- przyjemną atmosferę pracy.

Jeżeli chcesz dołączyć do Naszego zespołu. zapraszamy do aplikowania! Czekamy na Twoje zgłoszenie.

Osoby zainteresowane proszę o przesłanie CV wraz ze zdjęciem na adres e-mail: info@walterfachkraft.pl

Walter-Fach-Kraft Personal GmbH
ul. Oławska 17
50-123 Wrocław

Kontakt telefoniczny:
+48 71 3666 455
+48 71 3666 081

Informujemy, że skontaktujemy się jedynie z wybranymi kandydatami.
Język niemiecki będzie weryfikowany podczas rozmowy telefonicznej.

Kontakt Walter Fach Kraft: Praca dla Elektryka, Niemcy