Praca dla elektryka - NIEMCY budowa

Data publikacji: 31-10-2012 19:30:23 | Imię kontaktowe: TP-Techno-Projekt GmbH | Region: Unia Europejska | Miejscowość: NIEMCY | 1143 x wyświetlone |

Niemiecka firma montażowa zatrudni Elektryka.
Opis stanowiska:
Prace na budowie przy instalacjach elektrycznych, montaż oświetlenia, gniazdek, podłączenie instalacji, montaż rozdzielnic.
Oferujemy:
Umowa o pracę z firmą niemiecką
Opłacone zakwaterowanie
Rzetelne prowadzenie dokumentacji pracowniczych
Pakiet ubezpieczeniowy
Możliwość rozwoju zawodowego, stałe zlecenia
Wymagania:
Komunikatywna znajomość języka niemieckiego do porozumienia się w miejscu pracy
Doświadczenie w zakresie montażu instalacji elektrycznych
Sumienność oraz staranność w wykonywaniu prac
Dyspozycyjność
Dobra kondycja fizyczna
Aktualne uprawnienia SEP (nieobowiązkowe)
Osoby spełniające wymogi, zainteresowane ofertą proszone są o nadsyłanie CV na adres:

p.orzel@tp-technoprojekt.de

bądź kontakt telefoniczny:

71 377 20 43
W tytule wiadomości proszę wpisać stanowisko oraz miejsce pracy.
Informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami.
Prosimy o zamieszczenie klauzuli o ochronie danych osobowych:
"Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 roku o Ochronie Danych Osobowych; tekst jednolity: Dz. U. z 2002r. Nr 101, poz. 926 ze zm.)."

Kontakt TP-Techno-Projekt GmbH: Praca dla elektryka - NIEMCY budowa

Telefon: 71 3372043