Praca dla elektryka w Danii turbiny wiatrowe zagranica

Data publikacji: 16-08-2022 11:27:02 | Imię kontaktowe: APP | Region: Unia Europejska | Miejscowość: Ikast | 111 x wyświetlone |

Agencja pośrednictwa pracy "APP" nr KRAZ 26094

O PRACY:

Lokalizacja: Ikast (Jutlandia Środkowa, Dania)
Wynagrodzenie: 180 DKK brutto / h
Start: sierpień 2022
Kontrakt: stały
Czas pracy: 37 godz. tygodniowo (możliwe nadgodziny)
Ilość miejsc: 2

ZADANIA:

Instalacje elektryczne turbin wiatrowych.

WYMAGANIA:

- doświadczenie w podobnych pracach
- bardzo dobra znajomość rysunku technicznego
- język angielski na komunikatywnym poziomie (warunek konieczny)
- niekaralność

ZAKWATEROWANIE:

Zapewnione na miejscu, płatne przez pracownika.

APLIKACJA:

CV w języku angielskim proszę przesyłać na adres piotr.app.dk@gmail.com
W tytule maila proszę wpisać „Elektryk Dania”
Kontakt telefoniczny od poniedziałku do piątku w godzinach 8.00 - 16.00 pod nr +48 535 935 070

Kontakt APP: Praca dla elektryka w Danii turbiny wiatrowe zagranica