Praca dla elektrykow budowlanych w Niemczech - wiele lokalizacji

Data publikacji: 04-07-2019 10:43:27 | Imię kontaktowe: Zuzanna Materlik | Region: Unia Europejska | Miejscowość: Niemcy | 565 x wyświetlone |

Dla naszego
klienta poszukujemy elektryków oraz pomocników elektryków na budowę nowego
sklepu.

Zadania:

- Podłączanie
kabli i gniazd

- Układanie
przewodów elektrycznych i przełączających

- Procedury
pomiarowe i kontrolne

Wymagania:

- Tytuł elektryka
bądź doświadczenie jako pomocnik

- Conajmniej
komunikatywna znajomość języka niemieckiego

- Wymagane prawo
jazdy i własny samochód

Oferujemy:

- Atrakcyjne
wynagrodzenie

- Możliwość
stałej współpracy

Prawdopodobieństwo przyjęcia przez klienta najwcześniej po 6 miesiącach

- Regularna
kontrola miejsca pracy

- Opiekę
koordynatora

- Zakwaterowanie

Aplikacje nalezy
przesylac na z.materlik@sk-businessgroup.com

Kontakt Zuzanna Materlik: Praca dla elektrykow budowlanych w Niemczech - wiele lokalizacji

Telefon: 15154135964

captcha

Wyślij do mnie email z linkiem do zarządzania ogłoszeniem