Praca dla elektryków Wielka Brytania - Elektromonter instalacji przemysłowych

Data publikacji: 29-10-2012 13:15:05 | Imię kontaktowe: Elsta LTD | Region: Unia Europejska | Miejscowość: Wielka Brytania | 1275 x wyświetlone |

Elsta LTD
Członek grupy kapitałowej Elsta Sp. z o.o.
Jesteśmy firmą realizującą kontrakty z dziedziny elektroenergetyki i automatyki przemysłowej.
W związku z umocnieniem naszej pozycji na rynku brytyjskim ogłaszamy nabór na stanowisko:
Elektromonter
instalacji przemysłowych
Nr ref.: EAP/12
Miejsce pracy: Wielka Brytania
Pierwszy projekt: styczeń 2013 – maj 2013
Zadania:
- montaż drabin i koryt kablowych w warunkach przemysłowych
- układanie oraz podłączanie kabli energetycznych i sterowniczych
- montaż rozdzielnic, szaf sterowniczych oraz urządzeń elektrycznych
- prace pomiarowo - kontrolne
Wymagania:
- wykształcenie kierunkowe elektryczne
- doświadczenie zawodowe w montażu elektrycznych instalacji przemysłowych
- uprawnienia SEP 1kV
- umiejętność czytania dokumentacji technicznej mile widziane
- dobry stan zdrowia
- umiejętność pracy w zespole
- staranność w wykonywaniu prac oraz zaangażowanie
- znajomość języka angielskiego będzie dodatkowym atutem
Oferujemy:
- zdobycie doświadczenia zawodowego na rynku brytyjskim
- atrakcyjne warunki zatrudnienia
- interesująca pracę w dynamicznie rozwijającej się firmie
- możliwości rozwoju zawodowego
dobrą atmosferę pracy
Zainteresowane osoby prosimy o przesyłanie dokumentów aplikacyjnych na adres:

dorota.nawrot@elsta.pl

W temacie maila proszę zamieścić numer referencyjny oferty.
Zastrzegamy sobie prawo do skontaktowania się z wybranymi Kandydatami,
Nadesłanych aplikacji nie zwracamy.
Prosimy o dopisanie następującej klauzuli: "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dn. 29.08.97 o Ochronie danych Osobowych
Dz. U. nr 133 poz. 883 z póżn. zm.)".

Kontakt Elsta LTD : Praca dla elektryków Wielka Brytania - Elektromonter instalacji przemysłowych