Serwisant masztów GSM w Niemczech

Data publikacji: 25-06-2013 15:43:42 | Imię kontaktowe: CBSbutler | Region: Unia Europejska | 962 x wyświetlone |

CBSbutler
Deutschland GmbH, firma o ponad pięćdziesiecioletniej tradycji w rekrutowaniu
pracowników na stanowiska techniczne, dla swojego klienta, firmy zajmującej się
utrzymaniem masztów telefonii komórkowej na terenie Niemiec, poszukuje osób na
stanowisko:

Serwisant, specj. maszty
komórkowe

Zadania:

Przeprowadzenie
kontrolii instalacji elektrycznych oraz instalacji mechanicznych na masztach
komórkowych,

Wykrywanie błędów
i ich naprawa

Praca w zespole
dwuosobowym mechanik/elektryk, kompleksowe sprawdzanie masztu

Wymagania:

Wyksztalcenie
kierunkowe: elektryk, telekomunikacja
lub uprawnienia SEP do 1kV

Doświadczenie w
pracy na masztach telefonii komórkowej (warunek konieczny)

Aktualne pozwolenie do pracy na wysokości

Aktualny kurs pierwszej pomocy

Mile widziany kurs obsługi oprzyrządowania do pracy na
wysokości

Prawo jazdy kat. B

Komunikatywna znajomość j. niemieckiego, mile widziana znajomość
j. angielskiego

Gotowość do pracy
na terenie całych Niemiec i częstego przemieszczania się.

Oferta:

Stała praca w dużym zakładzie

Zatrudnienie w oparciu o niemiecką umowę o pracę z
pełnym ubezpieczeniem

Zakwaterowanie zapewnione przez pracodawcę

Pomoc w organizacji wyjazdu

Bardzo
atrakcyjne warunki finansowe.

Zainteresowanych kandydatów prosimy o przesłanie cv w
języku niemieckim lub angielskim. Dziękujemy;

Kontakt CBSbutler: Serwisant masztów GSM w Niemczech

Telefon: + 48 723543

captcha

Wyślij do mnie email z linkiem do zarządzania ogłoszeniem