Technik ds. testów i jakości produktu

Data publikacji: 07-09-2017 14:00:03 | Imię kontaktowe: Michał | Region: Unia Europejska | 623 x wyświetlone |

Euro Work Agencja
Pośrednictwa Pracy od 11 lat świadczy swoje usługi na najwyższym
poziomie, zapewniając pracownikom dostęp do stabilnych i
umożliwiających rozwój ofert pracy na rynku Unii Europejskiej.
Nasza firma pracuje zgodnie z prawem Unii Europejskiej – posiadamy
certyfikat Ministerstwa Pracy nr 2476.

Dbamy o to, aby każdy
pracownik był zatrudniony w oparciu o umowę o pracę, miał
zapewnione ubezpieczenie, pakiet socjalny, transport i w miarę
potrzeb zakwaterowanie.

Staramy się aby zarówno
proces rekrutacji, jak i warunki oferowanego zatrudnienia były
zawsze transparentne, gwarantując kompleksowe wsparcie nawet po
rozpoczęciu pracy u pracodawcy zagranicznego.

Dla naszego holenderskiego
Klienta, szukamy doświadczonych i zmotywowanych specjalistów na
stanowisko:

Technik ds. testów i
jakości produktu

Miejsce pracy: Holandia

Praca dla potentata w branży
elektroniki użytkowej.

Obowiązki:

  • Uruchamianie i
    testowanie produktów,

  • analiza i eliminacja
    powtarzających się problemów (tak, aby przyczynić się do
    optymalizacji procesu produkcyjnego),

  • znajdowanie rozwiązań
    i eliminowanie przyczyn problemu,

  • umieszczanie wyników
    analiz i / lub napraw w systemie zarządzania produkcją lub w
    raporcie, konsultacja wyników analiz z przełożonymi,

  • wykonywanie konserwacji
    sprzętu i narzędzi potrzebnych do testowania produktów,

  • sporządzanie
    instrukcji pracy do użytkowania i konserwacji aparatury testującej,

  • proponowanie zmian w
    celu poprawy jakości procesu produkcyjnego.

Wymagania:

  • Znajomość języka
    angielskiego/ holenderskiego w stopniu dobrym (B2),

  • wykształcenie z
    zakresu inżynierii, technologii i elektroniki,

  • ogólna wiedza z
    zakresu technologii analogowej i cyfrowej,

  • znajomość materiałów
    i komponentów,

  • znajomość programów
    jakości, standardów przemysłowych, certyfikacji, Lean, itp.,

  • doświadczenie w
    używaniu narzędzi pomiarowych,

  • znajomość standardów
    jakościowych, takich jak IPC-A610, A620, IPC-NEN3140 i
    bezpieczeństwa pracy ESD (środowisko elektrostatyczne).

Oferujemy:

  • atrakcyjne
    wynagrodzenie, uzależnione od doświadczenia – od 14,10 do 17,95
    euro brutto/h,

  • pracę dla jednej z
    największych firm w Holandii,

  • możliwość rozwoju i
    udział w ciekawych szkoleniach,

  • zagwarantowane
    zakwaterowanie i ubezpieczenie – odpłatne,

  • możliwość
    otrzymania samochodu służbowego.

Aby aplikować na tę
ofertę, należy przesłać CV na adres holandia@eurowork.net.pl z
dopiskiem: Technician do Michała

Kontakt Michał: Technik ds. testów i jakości produktu

Telefon: 48501192907

captcha

Wyślij do mnie email z linkiem do zarządzania ogłoszeniem